Premietania The Last Pig v 6 mestách po celom Slovensku

The Last Pig

Pozývame vás na slovenskú premiéru a celkovo 6 premietaní dokumentárneho filmu The Last Pig, ktoré sa uskutočnia po celom Slovensku. Už teraz si môžete rezervovať miesta.

The Last Pig počas svojej osobnej cesty otvára zásadné otázky ohľadom rovnosti, hodnoty súcitu a ohľaduplnosti, a posvätnosti života. Comiho oduševnelé rozprávanie nás prevedie jeho posledným rokom chovu prasiat, snahy o znovuobjavenie svojho života, a démonmi, ktorí ho budú strašiť naveky vekov.

Nádejame sa, že The Last Pig pomôže napredovaniu zmeny vzťahu našej spoločnosti k mimo-ľudským zvieratám a našej schopnosti ohľaduplnosti.

The Last Pig je lyrickou meditáciou o tom, čo znamená byť vedomou bytosťou s mocou zabíjať. Vo filme sa hlboko vnoríte do roli chovateľa prasiat a jeho posledného roku počas ktorého ich zabíjal. Vďaka zriedkavým a intímnym hĺbaniam farmár odhaľuje rastúci konflikt života stráveného “dávkovaním smrti“.

Premietanie je organizované OZ VEGÁNSKE HODY, ktoré presadzujeme pokrokové riešenia uľahčujúce ľuďom udržateľné a ohľaduplné rozhodnutia v stravovaní. Prináša nové a jednoduchšie možnosti získavať chutné jedlá a kvalitné výrobky, zlepšujúce životy ľudí a zvierat a znižujúce záťaž životného prostredia.

Vstup na podujatie je voľný, avšak počet miest je obmedzený. Využite prosím náš registračný formulár, aby ste si bezplatne zarezervovali miesto na sedenie. Registračný formulár sa nachádza na konci článku.

Tešíme sa na vás!

Registrácia na premietanie The Last Pig

Prosím, vyplňte svoje kontakté údaje. Povinné polia sú označené hviezdičkou. Po odoslaní formulára vám bude zaslaný potvrdzujúci email. Priamo na premietaní si potom budete môcť vyzdvihnúť svoje rezervácie 30 minút pred začiatkom a zabepzečiť si tak miesto na sedenie.

Zo zoznamu vyberte premietanie, na ktorom sa chcete zúčastniť.
Pre prípad náhlych zmien v programe
reCAPTCHA is required.

Komentáre

komentáre