Vegánska mapa Slovenska

Vegánska mapa Slovenska vám pomôže nájsť vegánske či vegetariánske jedlá, obchody, kaviarne, zmrzlinárne či donáškové služby, presne tam kde sa práve nachádzate.

Všetky prevádzky zobrazené na mape si môžete filtrovať podľa kategórie, názvu a vzdialenosti od vašej aktuálnej polohy. Zobrazené prevádzky si môžete prezrieť aj v zozname nad mapou. Po kliknutí na značku na mape si môžete zobraziť podstránku prevádzky s jej podrobnejším popisom s možnosťou priamo zavolať do prevádzky, alebo im poslať správu emailom či cez sociálne siete. Taktiež môžete na podstránke reštaurácie ohodnotiť a zanechať v komentároch recenziu. Rovnako sa môžete presunúť rovno do navigácie, ktorá vás privedie priamo pred dvere vami vybranej prevádzky. Ak na mape nájdete chybu, budeme vďační, ak nás na ňu upozorníte a pomôžete nám zabezpečiť nápravu. Ak vám na mape niektorá z prevádzok chýba, môžete ju sami pridať. A ak vám naša mapa pomohla, pomôžte nám spraviť ju lepšou a pridajte sa medzi našich podporovateľov a podporovateľky.

Vegánska mapa

No results found in this location. Please try again.

Názov Kategória Adresa Popis
Ako Repa1) Vegánske reštaurácie a bistráAko Repa, Hlavná 137, 8001 PrešovBioobchod AkoRepa so širokou ponukou vegánskych výrobkov, ponúka rýchle raw občerstvenie, raw torty a rôzne zeleninové a ovocné smoothies.
Zobraziť podrobnosti
VegGo Bistro1) Vegánske reštaurácie a bistráKálov 7, 01015 ŽilinaPrvé vegánske bistro v Žiline.
Zobraziť podrobnosti
Balance - Raw&Vegan Bistro1) Vegánske reštaurácie a bistráBalance - Raw&Vegan Bistro, Námestie Baníkov 28, HandlováVegánske bistro v Handlovej s ponukou denného menu a dezertov
Zobraziť podrobnosti
Balans bistro1) Vegánske reštaurácie a bistráBalans bistro, Živnostenská 2, 85101 BratislavaVegánske bistro Balans s denným menu, pevnou ponukou a dezertami, v centre Bratislavy.
Zobraziť podrobnosti
Páni Baklažáni1) Vegánske reštaurácie a bistráPáni Baklažáni, Staničná 11, 94901 NitraPáni Baklažáni varia všetky svoje pokrmy bez použitia živočísnych produktov a navyše z lokálnych surovín.
Zobraziť podrobnosti
Bemba1) Vegánske reštaurácie a bistráBemba, OD Slimák, Hálkova 1, BratislavaPrvá raw reštaurácia na Slovensku - Bemba - s ponukou vitariánskych jedál, ktorú nájdete v mestskej časti Nové mesto.
Zobraziť podrobnosti
Burina1) Vegánske reštaurácie a bistráBurina, Palúčanská 118, 3101 Liptovský MikulášPrvá vegánska reštaurácia na Liptove, ktorá bude mať otvorenú kuchyňu. Prevádzka zatiaľ nie je otvorená.
Zobraziť podrobnosti
Forky‘s Trnava1) Vegánske reštaurácie a bistráForky‘s Trnava, Rybníková 12, 91700 TrnavaTrnavská pobočka českej siete fast foodových reštaurácií Forky's so širokou vegánskou ponukou, vrátane zdravých jedál a šalátov.
Zobraziť podrobnosti
Lunter kuchyňa1) Vegánske reštaurácie a bistráLunter kuchyňa, Kollárova 18, Banská BystricaJedáleň najväčšieho výrobcu sójových výrobkov na Slovensk - Lunter - s ponukou denného vegánskeho menu a dezertov, doplnených o ponuku výrobkov Lunter.
Zobraziť podrobnosti
Made with laf1) Vegánske reštaurácie a bistráMade with laf, Dunajská 34, 81108 BratislavaVegánske bistro Made with laf v širšom centre, zamerané na zdravú kuchyňu, s ponukou denného menu a mimo obedných hodín aj s ponukou burgrov a wrapov.
Zobraziť podrobnosti
Naša Čarovňa1) Vegánske reštaurácie a bistráNaša Čarovňa, Šrobárová 1, 91701 TrnavaRodinný vegánsky podnik
Zobraziť podrobnosti
Rawita1) Vegánske reštaurácie a bistráRawita, ul. 1. Mája 876/18, 2001 PúchovVegánske bistro Rawita ponúka okrem pestrej ponuky v pevnom menu aj denné menu, doplnené ponukou nápojov a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Simply Vegan1) Vegánske reštaurácie a bistráSimply Vegan, Bakalárska 2, 97101 PrievidzaVegánske bistro Simply Vegan sídliace v Prievidzi s ponukou denného menu, raw dezertov, ako aj rôzny zdravých či nezdravých vegánskych špecialít.
Zobraziť podrobnosti
Sweet Secret of raw1) Vegánske reštaurácie a bistráSweet Secret of raw, Sládkovičova 570/3, Považská BystricaRaw cukráreň Sweet secret of raw ponúka výber desiatok vitariánskych koláčov, doplnených raňajkovým menu.
Zobraziť podrobnosti
VE.DOM.E Bistro1) Vegánske reštaurácie a bistráVE.DOM.E Bistro, Floriánska 28, 4001 KošiceMalé bistro VE.DOM.E učupené neďaleko Hlavnej ulice ponúka nie len vegánske menu každý pracovný deň, ale aj sladkosti, bagety, cviklový burger či smoothie.
Zobraziť podrobnosti
Vegan Bar1) Vegánske reštaurácie a bistráVegan Bar, Továrenská 4, 82101 BratislavaVegan Bar je prvé a najstaršie vegánske bistro na Slovensku s ponukou deného menu a dezertov. Prevažujú sezónne jedlá dopĺňané exotickou kuchyňou.
Zobraziť podrobnosti
Vegan Kiosk1) Vegánske reštaurácie a bistráVegan Kiosk, Kamenné námestie 1, BratislavaPrvý slovenský vegánsky street food Vegan Kiosk, sídliaci v stánku vedľa hlavného vchodu do OD MY na Kamennom námestí. Ponúka burgre, wrapy a hot dogy.
Zobraziť podrobnosti
Vegfood1) Vegánske reštaurácie a bistráVegfood, Matice slovenskej 14, 97101 PrievidzaSamoobslužné bistro Vegfood ponúka v Prievidzi vegetariánske obedovú menu s prevažne vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Vitality Bar1) Vegánske reštaurácie a bistráVitality Bar, Rožňavská 1a, 83104 BratislavaVegánske bistro Vitality Bar pôvodne patriace pod Frangipani Vitality Bar. Ponúka raw dezerty, smoothies, čerstvé šťavy a bagety.
Zobraziť podrobnosti
NONA fresh1) Vegánske reštaurácie a bistráMoyzesova 1867/4, 2001 PúchovNONA fresh Vám ponúka všetko čisto vegánske: zdravé raňajky a obedy so sebou, poctivé RAW torty a dezerty, čerstvé šťavy a smoothies, kváskové chlebíky, ovocné kytice...
Zobraziť podrobnosti
Roots Vegan Food1) Vegánske reštaurácie a bistráMierové námestie 11, TrenčínNové vegánske bistro v centre Trenčína
Zobraziť podrobnosti
Slnečnica - Nové Zámky1) Vegánske reštaurácie a bistráSlnečnica - Nové Zámky, Lajosa Kassáka 8, 94002 Nové ZámkyPrvá vegánska reštaurácia v Nových Zámkoch.
Zobraziť podrobnosti
Vegáč1) Vegánske reštaurácie a bistráPivovarská 1934/131, 01901 IlavaPrvá vegánska reštaurácia v Ilave, ktorá okrem denného menu ponúka aj raňajky, smoothies či raw dezerty.
Zobraziť podrobnosti
BarVeg1) Vegánske reštaurácie a bistráBarVeg, Hurbanovo Námestie 57, 97201 BojniceVegánske bistro s terasou na námestí v Bojniciach, kde nájdete napríklad originál španielsku paellu, ale aj vegánske burgre, smoothies a fresh džúsy.
Zobraziť podrobnosti
Ajvega2) Vegetariánske reštaurácie a bistráAjvega, Orlia 10, 4001 KošiceAjvega je prvou vegetariánskou reštauráciou v Košiciach, ktorá ponúka aj jedlá vhodné pre vegánov. Kuchyňa ponúka veg prevedenie pokrmov, s ktorými sa od detsva stretávame.
Zobraziť podrobnosti
Alanda2) Vegetariánske reštaurácie a bistráAlanda, Dolná 9, 83104 BratislavaReštaurácia Alanda ponúka denné menu vyskladané zo sezónnych prísad.
Zobraziť podrobnosti
Break Bistro & Coffee2) Vegetariánske reštaurácie a bistráBreak Bistro & Coffee, Kláštorné námestie 5175/2B, 90101 MalackyPrevažne rastlinná kuchyňa, ktorá pripravuje jedlá podľa piatich elementov.
Zobraziť podrobnosti
Véda Vegetarian & Vegan2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVéda Vegetarian & Vegan, Žilinská 2, 81101 BratislavaAutentické pokrmy indickej kuchyne vo vegetariánskej aj vegánskej podobe.
Zobraziť podrobnosti
Foodstock Eurovea2) Vegetariánske reštaurácie a bistráFoodstock Eurovea, Pribinova 8, 81109 BratislavaBistro Foodstock inšpirované ázijskou kuchyňou, ktoré v roku 2017 získalo ocenenie Najlepšia reštaurácia Vegánskych hodov Bratislava.
Zobraziť podrobnosti
Veg Life - Blumental Offices2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVeg Life - Blumental Offices, Mýtna 48, 81107 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami.
Zobraziť podrobnosti
Alchymista2) Vegetariánske reštaurácie a bistráAlchymista, Hlavná 20, 04001 KošiceVegetariánske bistro pripravujúce jedlá zo surovín od lokálnych dodávateľov.
Zobraziť podrobnosti
City Vegetarian2) Vegetariánske reštaurácie a bistráCity Vegetarian, Obchodná 58, 84102 BratislavaVegetariánska jedáleň City Vegetarian v centre mesta s ponukou vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Biela Ľalia2) Vegetariánske reštaurácie a bistráČajovňa Biela Ľalia, Nevädzová 882/4, 82101 BratislavaČajovňa Biela Ľalia s ponukou vegetariánskeho denného menu, obvykle s vegánskymi možnosťami, uprostred Ružinova.
Zobraziť podrobnosti
Foodstock2) Vegetariánske reštaurácie a bistráFoodstock, Klobučnícka 485/6, 81101 BratislavaBistro Foodstock inšpirované ázijskou kuchyňou, ktoré v roku 2017 získalo ocenenie Najlepšia reštaurácia Vegánskych hodov Bratislava.
Zobraziť podrobnosti
Fork Season Bistro2) Vegetariánske reštaurácie a bistráFork Season Bistro, Námestie sv. Anny 19, TrenčínFork Season Bistro ponúka denné menu vždy obsahujúce aj vegánsku alternatívu.
Zobraziť podrobnosti
Frangipani.sk2) Vegetariánske reštaurácie a bistráTopoľčianska 8, 85105 BratislavaFrangipani Vitality Bar, v súčasnosti pôsobiaci pod krídlami cukrari.sk, ponúkajúci výber raw koláčov a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda2) Vegetariánske reštaurácie a bistráGóvinda, Hlavná 117, 4001 KošiceIndická reštaurácia Góvinda, kde máte každý pracovný deň na výber z 2 polievok, prívarkov, šalátov, či chuťoviek.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda Prešov2) Vegetariánske reštaurácie a bistráGóvinda Prešov, Hlavná 70, 8001 PrešovIndická reštaurácia Govinda, ktorá párkrát do týždňa ponúka vegánske menu.
Zobraziť podrobnosti
Grín Grin Salad Bar2) Vegetariánske reštaurácie a bistráGrín Grin Salad Bar, Budovateľská 27, 82108 BratislavaGrín Grin Salad Bar je vegetariánskym bistrom v Bratislave, s ponukou čerstvých šalátov, polievok a teplých jedál.
Zobraziť podrobnosti
HalmiCAFFE2) Vegetariánske reštaurácie a bistráHalmiCAFFE, Hlavná 21, 4001 KošiceKaviareň HalmiCAFFE a vegánska reštaurácia v srdci Košíc ponúkajúca cez pracovné dni vegánske, vegetariánske, bezlepkové menu a počas celého týždňa majú pripravené vždy niečo sladké či slané.
Zobraziť podrobnosti
Lahodnosti Astrum2) Vegetariánske reštaurácie a bistráLahodnosti Astrum, Námestie sv. Egídia 44, Poprad Vegetariánske bistro Lahodnosti ponúka v Poprade vegánske jedlá.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián - Levoča2) Vegetariánske reštaurácie a bistráNámestie Majstra Pavla 36, 5401 Spišská Nová VesVegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián 12) Vegetariánske reštaurácie a bistráReštaurácia Vegetarián 1, Zimná ulica 62, 5201 Spišská Nová Ves Vegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián 22) Vegetariánske reštaurácie a bistráReštaurácia Vegetarián 2, Štefánikovo námestie 1, 5201 Spišská Nová Ves Vegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Soupculture SK2) Vegetariánske reštaurácie a bistráSoupculture SK, Hviezdoslavova 4, 4001 KošiceMalé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.
Zobraziť podrobnosti
Thali - BBC52) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - BBC5, Plynárenská 7/B, 82102 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Digital Park2) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - Digital Park, Digital park - Einsteinova 21, BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Dunajská2) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - Dunajská, Dunajská 64, 81108 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Fresh Market2) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - Fresh Market, Rožňavská 1, 83104 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Miletičova2) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - Miletičova, Miletičova 21, 82109 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Mini2) Vegetariánske reštaurácie a bistráThali - Mini, Černyševského 40, 85101 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Trdelník MŇAM2) Vegetariánske reštaurácie a bistráTrdelník MŇAM, Hlavná 97, 4001 KošiceTrdelníky MŇAM pečú podľa tradičnej rodinnej receptúry avšak nezabúdajú kráčať s dobou a preto si aj vegáni môžu pochutnať na trdelníku, ktorý je súčasne aj bezlepkový.
Zobraziť podrobnosti
VEG2) Vegetariánske reštaurácie a bistráNámestie sv. Egídia 97, 5801 Poprad Vegetariánska reštaurácia VEG s veganskými možnosťami.Ponúka rôzne hlavné jedlá a dezerty.Ponúkajú aj vegánske capuccino.
Zobraziť podrobnosti
Vega Food Point2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVega Food Point, Petőfi utca, 94501 KomarnoStánok s vegetariánskym občerstvením v Komárne.
Zobraziť podrobnosti
Vege bistro a Café Slnečný dvor2) Vegetariánske reštaurácie a bistráHorný Val č.30, 01001 ŽilinaVegetariánske bistro a kaviareň v centre mesta s ponukou kávy Puro v bio kvalite a teplých a studených vegetariánskych a vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Vege House2) Vegetariánske reštaurácie a bistráTrojičné námestie 10, TrnavaVegetariánsky fast food v centre Trnavy s ponukou viacerých vegánskych jedál a denného menu s prevažne vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Vegetariánska reštaurácia2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVegetariánska reštaurácia, Štúrovo námestie 42, MartinReštaurácia s ponukou vegetariánskych a vegánskych raňajok, obedov, poobedného menu, street foodu, dezertov a nápojov s dôrazom na zdravú stravu.
Zobraziť podrobnosti
Veggie2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVeggie, Obchodná 594/66, 81106 BratislavaVegetariánske bistro Veggie sídliace v centre mesta s ponukou wrapov a hotových jedál.
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Fresh Market2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVegLife - Fresh Market, Rožňavská ulica 1A, 83104 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
Veglife - Prievozská2) Vegetariánske reštaurácie a bistráPrievozská 10, 82109 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Staré mesto2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVegLife - Staré mesto, Mickiewiczova 18, 81107 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Westend2) Vegetariánske reštaurácie a bistráVegLife - Westend, Dúbravská cesta 14, 84104 BratislavaSieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
ZOB zdravé obedy2) Vegetariánske reštaurácie a bistráZOB zdravé obedy, Kollarova 12, 90201 PezinokVegetariánska reštaurácia v centre Pezinka. Ponúka prevažne vegánske jedlá zo sezónnych bioproduktov bez polotovarov, ktoré sa snažia získať najmä od lokálnych dodávateľov.
Zobraziť podrobnosti
ŽiWell2) Vegetariánske reštaurácie a bistráŽiWell, Winterova 3, PiešťanyKomunitné centrum s vegetariánskou reštauráciou
Zobraziť podrobnosti
Ashko 2) Vegetariánske reštaurácie a bistráSkuteckého 1, 97401 Banská bystricaVegetariánska reštaurácia
Zobraziť podrobnosti
Bistro Alimonia2) Vegetariánske reštaurácie a bistráNámestie SNP 8526, 96001 ZvolenBistro Alimonia je zamerané na zdravú bezlepkovú stravu, polievky a bagety pre celiatikov, vegetariánov ale aj pre obyčajných ľúdí, ktorý chcú žiť zdravo.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda Bratislava2) Vegetariánske reštaurácie a bistráObchodná 30, 81106 BratislavaIndická reštaurácia Góvinda, kde máte každý pracovný deň na výber z 2 polievok, prívarkov, šalátov, či chuťoviek. V ponuke sú aj koláčiky vlastnej výroby.
Zobraziť podrobnosti
Akiko Sushi Bar3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiAkiko Sushi Bar, Podunajská 31, 82107 BratislavaAkiko Sushi Bar ponúka niekoľko vegánskych polievok, hlavných jedál a samozrejme aj sushi.
Zobraziť podrobnosti
Al Dente Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiAl Dente Restaurant, Mukačevská 29 , PrešovPizzéria Al Dente, má v ponuke 3 vegan pizze aj s vegánskym syrom.
Zobraziť podrobnosti
Grizzly Tacos3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGrizzly Tacos, Mariánska 14, 81105 BratislavaMexický street food, v ktorého ponuke nájdete aj vegánske jedlá.
Zobraziť podrobnosti
Rugie's3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiRugie's, Hurbanovo Námestie 10, 81103 BratislavaEgyptsko-slovenské bistro s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Ashoka Indian Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiAshoka Indian Restaurant, Hodžovo námeste 2, 81625 BratislavaIndická reštaurácia Ashoka v centre mesta, so zastúpením vegetariánskych a vegánskych jedál a stolovaním vyššieho štandardu.
Zobraziť podrobnosti
Pizzeria Primavera3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizzeria Primavera, Radlinského 36, 81107 BratislavaV ponuke bratislavskej Pizzeria Primavera nájdete v ponuke okrem celozrnnej vegánskej pizze taktiež vegan cestoviny, či tempeh.
Zobraziť podrobnosti
Melon Lemon3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMelon Lemon, Einsteinova 18, 85101 BratislavaZdravé bistro s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Jasmin3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiJasmin, Židovská 7, 81101 BratislavaČínska reštaurácia ponúkajúce typické špeciality, medzi ktorými nájdete aj vegánske pokrmi.
Zobraziť podrobnosti
Falafelcafe Tel Aviv3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFalafelcafe Tel Aviv, Miletičova 17, 82108 BratislavaBistro s ponukou vegánskych jedál a nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Bamboo SNP3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBamboo SNP, Námestie SNP 30, 81101 BratislavaVietnamská reštaurácia Bamboo s ponukou vegánskych možností, vrátane vegánskeho Pho či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
Sushizone3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSushizone, Hviezdoslavova 482/14, 90501 SenicaSushi aj vo vegánskej verzii.
Zobraziť podrobnosti
Bamboo sushi & gril bar Košice3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBamboo sushi & gril bar Košice, Hlavná 78, KošiceV BAMBOO bare ponúkajú sushi a ázijskú kuchyňu. Vedia prispôsobiť niektoré vegetariánske jedlá pre vegánov, len ich treba pekne poprosiť. Majú v ponuke miso polievku, samostatné maki a nigiri so zeleninou, zeleninovú tempuru a šaláty. V lete možnosť sedieť na terase, reštaurácia je v interiéri nefajčiarska.
Zobraziť podrobnosti
Bang Tofu3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBang Tofu, Mliekarenska 3, 82109 BratislavaVietnamské bistro Bang Tofu so širokou ponukou vegánskych jedál, vrátane vegánskeho jedla v dennom menu.
Zobraziť podrobnosti
Beer Palace3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBeer Palace, Gorkého 210/5, 81101 BratislavaBeer Palace ponúka počas pracovných dní jedno vegánske denné menu s možnosťou ďalších jedál na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
BioBar Vitarian3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBioBar Vitarian, Grösslingová 2461/35, 81109 BratislavaBioBar Vitarian ponúka niekoľko vegánskych a raw jedál, vrátane denného menu.
Zobraziť podrobnosti
Biolka3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBiolka, Partizánska 76, 90001 ModraPekáreň s reštauráciou, v ktorej v ponuke nájdete sojový guláš a zemiakovú placku plnenú tempehom, fazuľou a kukuricou.
Zobraziť podrobnosti
Bistro Polievočka3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBistro Polievočka, Malý trh 4121/2, 81108 BratislavaBistro polievočka ponúka okrem polievok aj hlavné jedlá a dezerty, pričom vegánske jedlá sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Bistro Tabačka3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBistro Tabačka, Gorkého 2, 4001 KošiceIndustriálne Bistro Tabačka ponúka okrem iných aj vegánske a vegetariánske jedlá v milej, priateľskej atmosfére.
Zobraziť podrobnosti
Bok Simply Asia3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiOD Central, Metodova 6 , BratislavaBok Simply Asia sídli v obchodnom dome Central a ponúka niekoľko vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
BS Street food3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBS Street food, Remeselnícka 17, 96901 Banská ŠtiavnicaReštaurácia s ponukou vegánskeho woku a denného menu s jednou vegetariánskou a občas aj vegánskou alternatívou.
Zobraziť podrobnosti
Burekas3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBurekas, Vratna 58, 4001 KošiceMalá reštaurácia Burekas ponúkajúca orientálnu kuchyňu s veg možnosťami. Vegáni a vegetariáni majú na výber od šalátov, cez chlebové placky s hummusom až po falafel či burger.
Zobraziť podrobnosti
Café Berlinka3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiCafé Berlinka, Námestie Ľudovíta Štúra 33/4, 81102 BratislavaCafé Berlinka ponúka okrem možnosti rasltinného mlieka do kávy aj ľahké jedlá na objednávku a jedno vegánske dennné menu,
Zobraziť podrobnosti
Deli Grössling3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiDeli Grössling, Grösslingová 2529/20, 81109 BratislavaDeli Grössling je bistro v ktorého ponuke nájdete aj vegánske pokrmy, ako vlašský šalát s pečivom.
Zobraziť podrobnosti
Dobrá čajovňa Košice3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiDobrá čajovňa Košice, Mäsiarska 42, KošiceDobrá čajovňa je čajovňou, ktorá ponúka okrem výborných čajov aj exotické a ľahké jedlá vhodné pre vegetariánov. Sú to napríklad kuskus, pita chlieb na sladko či slano.
Zobraziť podrobnosti
Dobrá čajovňa Žilina3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiDobrá čajovňa Žilina, Horný Val 37, 1001 ŽilinaČajovňa Dobrá Čajovňa ponúka vegetariánske (kuskus, plnený pita chlieb) a bezlepkové vegánske pokrmy (varené v Indii,zavárané bez konzervantov, podávané s basmati/pitou)
Zobraziť podrobnosti
Dobré Bistro3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiDobré Bistro, Garbiarska 14, KošiceMalé príjemné Dobré bistro, ktoré má v jedálnom lístku aj vegánske možnosti a niekedy sa aj v dennom menu objaví niečo vhodné pre vegánov.
Zobraziť podrobnosti
Dobré časy3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiDobré časy, Čajkovského 4, 4001 KošicePivu zasľúbebené miesto Dobré časy, kde sa na 50 výčapov striedajú pivá z rôznych krajín a miest, a kde sa zároveň nájde aj pre vegánov niečo na zahraznutie.
Zobraziť podrobnosti
EatFit3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEatFit, Einsteinova 18, BratislavaBistro EatFit ponúka vo svojom fast food stánku jedno vegánske jedlo.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN OC Bory Mall3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEDO-KIN OC Bory Mall, Lamačská brána 6780, BratislavaEDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN Sushi & Ramen Bar3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEDO-KIN Sushi & Ramen Bar, Teplická ulica 68, PiešťanyEDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN Sushi & Sake Bar3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEDO-KIN Sushi & Sake Bar, Staré Grunty 24, BratislavaEDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Enjoy Coffee3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEnjoy Coffee, Michalská 3 , 81102 BratislavaEnjoy Coffee je bistrom so širšou ponukou vegánskych jedál, vrátane rastlinných mliek do kávy.
Zobraziť podrobnosti
Falafel Nitra3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFalafel Nitra, Farská 35, 94901 NitraReštaurácia založená na ponuke čerstvého falafelu, s možnosťou zakúpiť potraviny z krajín Blízkeho Východu.
Zobraziť podrobnosti
Fine Burgers and Hotdogs3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFine Burgers and Hotdogs, M. R. Štefánika 36, 3601 Banská BystricaReštaurácia rodinného typu v štýle rýchleho občerstvenia, nepoužívajú chemické dochucovadlá a polotovary. Ponúkajú vegan hotdogy a burgre s vegan tatarkou
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Apollo3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiApollo Business Center, Prievozská 4, 82109 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Digital Park3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFresh Garden – Digital Park, Digital Park I, Einsteinova 21, 85101 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Galvaniho3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGalvaniho 7/A, 82101 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – River Park3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFresh Garden – River Park, River Park, Dvořákovo nábrežie 2, 81102 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – TatraCentrum3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiČernyševského 46, 85101 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – TOWER 1153) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFresh Garden – TOWER 115, Tower 115, Pribinova 25, 82109 BratislavaFast-food založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Westend3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFresh Garden – Westend, Westend Square, Lamačská cesta 3/A, 84104 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Freshco. Piešťany3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFreshco. Piešťany, Park pasáž 2, PiešťanyReštaurácia aj s vegánskymi a vegetárianskymi burgrami, hot-dogmi, či snackmi ako hummus alebo batátove hranolky.
Zobraziť podrobnosti
Ganesh Utsav3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGanesh Utsav, Vysoká 2/A, 81106 BratislavaIndická reštaurácia Ganesh Utsav s pestrým výberom vegetariánskych jedál s vegánskymi možnosťami a all you can eat podujatiami v centre Bratislavy
Zobraziť podrobnosti
Gelato Fratelli3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGelato Fratelli, Hlavná 2, 4001 KošiceZmrzlináreň Gelato & Pizza Fratelli na začiatku Hlavnej ulice má v letných mesiacoch v ponuke okrem iných aj výborné vegánske zmrzliny.
Zobraziť podrobnosti
Green Buddha3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGreen Buddha, Zelená 4, 81101 BratislavaAsian fusion reštaurácia Green Buddha inšpirovaná prevažne thajskou kuchyňou s vyšším štandardom. V ponuke je viacero vegetariánskych jedál s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Grémium Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGrémium Restaurant, Gorkého 201/11, 81101 BratislavaGrémium je reštaurácia v centre Bratislavy so samostatnou sekciou "harmonickej stravy" s viacero vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Habibi Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiHabibi Restaurant, Andreja Hlinku 7/B, 1001 ŽilinaReštaurácia v OC Mirage na 3. poschodí so širokou ponukou tradičných orientálnych špecialít, z ktorých veľká časť je vhodná pre vegetariánov aj vegánov.
Zobraziť podrobnosti
Hummus & Cous Cous Bar - Fresh Market3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiHummus & Cous Cous Bar - Fresh Market, Rožňavská 1 A, BratislavaHummus & Cous Cous Bar so širokou ponukou humusových tanierov a kuskusových šalátov a polievok, situovaný vo Fresh Markete.
Zobraziť podrobnosti
Hummus & Cous Cous Bar Aupark3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiAupark Bratislava, 1001 BratislavaHummus & Cous Cous Bar so širokou ponukou humusových tanierov a kuskusových šalátov a polievok, situovaný v nákupnom centr Aupark
Zobraziť podrobnosti
Huy Vege3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiHuy Vege, Kolárska 8, 81106 BratislavaVietnamské bistro v centre Bratislavy s ponukou niekoľkých desiatok vegánskych jedál, vrátane niekoľkých polievok, ale aj Bun bo nam bo, či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
IKEA Bratislava3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiIKEA Bratislava, Ivánska cesta 18, 82104 BratislavaObchodný dom IKEA Bratislava ponúka vo svojej reštaurácii vegánsku alteranatíviu známych švédskych mäsových gulôčok, ktoré ponúka v rôznych variáciách.
Zobraziť podrobnosti
Indická reštaurácia Maharadža3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiIndická reštaurácia Maharadža, Komárnická 11, 82103 BratislavaIndická reštaurácia Maharadža so širokým výberom jedál a s početným zastúpením vegetariánskych jedál a niekoľkými vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
La Donuteria3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiLa Donuteria, Šafárikovo námestie 7, BratislavaŠiškáreň La Donuteria má vo svojej pevnej ponuke dva vegánske donuty - kokosový a malinový.
Zobraziť podrobnosti
Little India Prešov3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiLittle India Prešov, Svätoplukova 3, 8001 PrešovIndická reštaurácia , s vegasnkými možnosťami.Robia vegetariánske varianty jedál , ale vedia urobiť aj vegánske,na požiadanie.
Zobraziť podrobnosti
Masala Darbar3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMasala Darbar, Sokolská 1/B, 81104 BratislavaIndická reštaurácia Masala Darbar s vegánskymi možnosťami v blízkosti Hlavnej stanice.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu - Laurinská3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMondieu - Laurinská, LAURINSKÁ 7, BratislavaSieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu - Panská3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMondieu - Panská, PANSKÁ 27, BratislavaSieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Bory Mall3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMondieu – Bory Mall, BORY MALL, Lamač 6780, BratislavaSieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Košice3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMondieu – Košice, Hlavná 76, KošiceMondieu je organické bistro a kaviareň kde si vo veľmi vkusnej a príjemnej atmosfére môžu aj vegáni či vegetariáni oázu vychutnať chvíle plné chutí a vôní.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Laboratoire3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMondieu – Laboratoire, Laurinská 1, BratislavaSieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Moree3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMoree, Žabotova 7, 81104 BratislavaMoree ponúka obmedzený výber vegánskych jedál v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.
Zobraziť podrobnosti
Nostalgia - palacinkáreň a zdravá strava3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiNostalgia - palacinkáreň a zdravá strava, Lucenkova 1203/10, 2601 Dolný KubínPalacinkáreň ponúka jedlá vyrábané zo zdravých surovín bez konzervantov, farbív a iných aditív. Ponuku tvoria palacinky (slané/sladké) a šaláty.
Zobraziť podrobnosti
Panjabi Dhaba3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPanjabi Dhaba, Šancova 92, 81104 BratislavaIndická reštaurácia Panjabi Dhaba sídliaca na Šancovej ulici s ponukou vegetariánskych jedál a denného menu, s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Pestre3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPestre, Kollárovo námestie 20, BratislavaBistro Pestre ponúka dva druhy vegánskych palaciniek na Kollárovom námestí.
Zobraziť podrobnosti
Petite Crêperie - pouličné palacinky3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPetite Crêperie - pouličné palacinky, Vysoká 22, BratislavaPetite Crêperie ponúka výber tradičných francúzskych palaciniek crêpes s niekoľkými vegánskymi možnosťami, ktoré sú v menu vyznačené.
Zobraziť podrobnosti
PHO3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBory Mall, 84106 BratislavaPHO ponúka výber vietnamského streetfoodu, vrátane jedenej vegánskej polievky Pho a viacerých jedál s veggie variantou bez mäsa.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Boss & Boss Burgers3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizza Boss & Boss Burgers, Agátová 5/E, 84101 BratislavaZmiešaná reštaurácia Pizza Boss & Boss Burgers na konci Dúbravky, s ponukou vegánskej pizze, burgrov a hot-dogov. Pre západ Bratislavy zabezpečuje aj vlastnú donášku.
Zobraziť podrobnosti
Friends Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiFriends Restaurant, Hlavná 52, 4001 KošiceNenápadná pizzeria Friends Restaurant nachádzajúca sa na Hlavnej ulici, ktorá ponúka vegánske a vegetariánske pokrmy ako napríklad hummus, falafel či vegetariánsku pizzu.
Zobraziť podrobnosti
Pizza na Rohu3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizza na Rohu, Kováčska 1, 8001 LevočaPizzéria , majú v ponuke vegan pizzu s tofu syrom.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Pizza Ťahanovce3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizza Pizza Ťahanovce, Maďarská 1, 4013 KošicePizzéria Pizza Ťahanovce má v ponuke aj pizzu pre vegánov, aj z celozrnnej alebo bezlepkovej múky.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Pizza Terasa3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizza Pizza Terasa, Inžinierska 1, 4011 KošicePizzéria Pizza Terasa má v ponuke aj pizzu pre vegánov, aj z celozrnnej alebo bezlepkovej múky.
Zobraziť podrobnosti
Pizza ZaZza3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizza ZaZza, Mlynská 27, 4001 KošiceMalé pizza bistro Pizza Zazza, ktoré ponúka aj pizzu s vegánskym syrom. Bistro podporuje lokálne suroviny a dodávateľov a dbá na čerstvosť jedál a surovín.
Zobraziť podrobnosti
Pizzeria Paradiso3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPizzeria Paradiso, Majerníkova 30, 84105 BratislavaPizzeria Paradiso s donáškovou službou, ponúkajúca aj vegánske pizze a pizze s vegánskym syrom.
Zobraziť podrobnosti
Re:fresh3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiRe:fresh, Ventúrska 5, 81101 BratislavaReštaurácia Re:fresh v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál v stálom ako aj týždennom menu, s nočnou ponuokou vegánskeho jedla.
Zobraziť podrobnosti
Republika Východu3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiRepublika Východu, Hlavná 31, 4001 Košice"Vychodňarska" kaviareň Republika Východu z kade si okrem dobrej nálady odnesie aj vegán plné brucho dobrôt.
Zobraziť podrobnosti
Restart burger3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiRestart burger, Námestie osloboditeľov 22, 4001 KošiceRestart burger myslí aj na vegetariánov a preto má vo svojej ponuke aj veggie burgre.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Bamboo3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiReštaurácia Bamboo, majerníkova 36a, 84105 BratislavaVietnamská reštaurácia Bamboo s ponukou vegánskych možností, vrátane vegánskeho Pho či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
Royal Kashmir3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiRoyal Kashmir, Chorvátska 4, BratislavaRoyal Kashmir sa nachádza za budovou Justičného paláca v Bratislave a ponúka pestrý výber vegánskych aj vegetariánskych jedál, vrátane denného menu
Zobraziť podrobnosti
San Domenico caffé3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSan Domenico caffé, Dominikánske námestie 3, KošicePríjemná kaviareň San Domenico Café s domácou atmosférou ponúka sendviče a koláče v raňajších či poobedných hodinách vhodné aj pre vegánov i vegetariánov.
Zobraziť podrobnosti
Satori Stage3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSatori Stage, Mickiewiczova 9, 81107 BratislavaKaviareň Satori Stage s ponukou rastlinných mliek a s možnosťou objednania menšieho vegánskeho občerstvenia.
Zobraziť podrobnosti
SunFood3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSunFood, Zimná 58, 5201 Spišská Nová Ves Bagetéria Sunfood v Spišskej Novej Vsi ponúka niekoľko vegetariánskych jedál s možnosťou upraviť na vegánske.
Zobraziť podrobnosti
Sushi Mushi Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSushi Mushi Restaurant, Bosákova 5, 85104 BratislavaSushi Mushi reštaurácia ponúka viacero variant vegánskeho sushi, ale aj polievok, prejdedál a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Sushihanil3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSushihanil, Kysucká cesta 8405/16C, 1001 ŽilinaSushibar na okraji mesta má v ponuke aj vegánske Nigiri, Maki a Temaki sushi, vegetariánske/vegánske šaláty (kimchi) predjedlá (harumaki) a polievky (miso)
Zobraziť podrobnosti
Svetluška3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiSvetluška, Farská 46, 94901 NitraReštaurácia s ponukou veganskej polievky, či Goody Foody
Zobraziť podrobnosti
Šalát Bar Kaša3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiŠalát Bar Kaša, Cintorínska 9, 81108 BratislavaBistro Šalát Bar Kaša s ponukou šalátov a kaší s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Špagetéria SiJa3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiŠpagetéria SiJa, Mariánske námestie 29/6, ŽilinaReštaurácia SiJaponúka domáce semolinové cestoviny s domácou talianskou omáčkou podľa výberu (v ponuke sú vegetariánske aj vegánske), v ponuke je aj polievku
Zobraziť podrobnosti
Taj Mahal3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiTaj Mahal, Hlavná 121/5, 4001 KošiceIndická reštaurácia Taj Mahal v historickom centre Košíc ponúkajúca tradičné ázijské pokrmy v rastlinnom prevedení.
Zobraziť podrobnosti
Tasty Donuts & Coffee - Central3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiCentral, Metodova 6, BratislavaŠiškáreň Tasty Donuts & Coffee ponúka na výber niekoľko vegánskych donutov.
Zobraziť podrobnosti
Taverna3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiTaverna, Námestie Slobody 16, PiešťanyGrécka reštaurácia Taverna ponúka v Piešťanoch, okrem bežnej ponuky, aj hummus a falafel.
Zobraziť podrobnosti
The Corner Deli3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiThe Corner Deli, Fresh Market, Rožňavská 1, BratislavaThe Corner Deli sú lahôdky s ponukou vegánskych možností na prvom poschodí Fresh Marketu.
Zobraziť podrobnosti
Tulsi3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiTulsi, Radničné námestie 13, 96901 Banská ŠtiavnicaReštaurácia a čajovňa Tulsi ponúka denné menu s vegetariánskou a občas vegánskou alternatívou a niekoľko vegánskych jedál na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
Urban Bistro3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiUrban Bistro, Michalská 5, 81103 BratislavaUrban bistro ponúka pestrú ponuku káv a jednoduchých jedál na objednávku, s vegánskymi možnosťami a rastlinnými mliekami.
Zobraziť podrobnosti
Via Grande3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiVia Grande, JILEMNICKÉHO 47, 3601 MartinPizzeria, ktorá má v ponuke aj 4 vegánske pizze a niekoľko vegetariánskych. Pre vegetariánov sú vhodné aj niektoré cestoviny, rizotá a šaláty.
Zobraziť podrobnosti
Wagamama3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiWagamama, Eurovea, Pribinova 8, BratislavaMedzinárodná sieť ázijských reštaurácií Wagamama v Bratislave ponúka viacero vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Will Salas3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiWill Salas, Seberíniho 1, 82103 BratislavaŠalátový bar s ponukou denného menu s polievkou, prevažne s vegánskymi možnosťami a jedlami na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
Yakuza Sushi3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiYakuza Sushi, Elektrárenska 2/A, 83104 BratislavaYakuza Sushi ponúka niekoľko vegánskych jedál ako žlté či červené kari, ramen, jarné závitky, miso polievka a sushi.
Zobraziť podrobnosti
Zdravíčko3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiZdravíčko, Fresh Market, Rožnavská 1A , 83104 BratislavaMakrobiotická jedáleň Zdravíčko sídliaca v Ružinove. V ponuke možno nájsť aj vegánske jedlá.
Zobraziť podrobnosti
ŽIVA Food3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiŽIVA Food, Rožnavská 1A, 83104 BratislavaMakrobiotické bistro ŽIVA food v tržnici Fresh Market, s ponukou aj vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Eurovea3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEurovea, Pribinova 8, 81109 BratislavaFast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
NhaBe vietnamese bistro3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiM. R. Štefanika 22, 3601 MartinVietnamské bistro s vegan možnosťami ako: Vegan Pho Chay, Mi Xao Chay, NEM COUN Chay, atď. Pri objednaní treba povedať, že sa jedná o vegan verziu. (kvôli omáčkam).
Zobraziť podrobnosti
Koisushi raw delivery3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiŠtefánikova trieda 57/22, 94901 NitraVegan sushi, raw polievky, hlavné jedlá a dezerty
Zobraziť podrobnosti
Flavoro3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamivysoka 35, 81106 BratislavaEgyptská kuchynňa s obvykle vegánskym denným menu.
Zobraziť podrobnosti
MERIDIANA Bojnice3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPrievidzská cesta 55, 97101 PrievidzaReštaurácia ponúka počas celého dňa široké možnosti vegánskeho a vegetariánskeho jedla.
Zobraziť podrobnosti
Quesadilla & wok3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiQuesadilla & wok, Halenárska 6, 91701 TrnavaBistro s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Kaša 23) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiKaša 2, Ševčenkova 3770/34, 85101 BratislavaReštaurácia s vegánskymi možnosťami, kladúca dôraz na výber kvalitných sezónnych surovín.
Zobraziť podrobnosti
Žrút Street Food3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiUlica 29. augusta 637/8, 03601 MartinMartinský street food s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Naša Reštaurácia3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiNaša Reštaurácia, Vajanského 1, 91101 TrenčínZdravé obedy, vždy aj vo vegánskej a vegetariánskej podobe, priamo v centre Trenčína.
Zobraziť podrobnosti
Little India Košice3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiLittle India Košice, Kováčska 23, 04001 KošiceIndické špeciality plné exotických chutí východu.
Zobraziť podrobnosti
Eat & Meet3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiEat & Meet, Staré Grunty 36, 84104 BratislavaKantína v areáli internátov Mlynskej Doliny, v ktorej ponuke nájdete aj vegánske možnosti.
Zobraziť podrobnosti
Hummus & Cous Cous Bar - Petržalská tržnica3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiBratská 3, 85104 BratislavaReštaurácia zameraná na prípravu rôznych pokrmov kombinovaných s hummusom a kuskusom, tradičných na Blízkom východe.
Zobraziť podrobnosti
Thali Eurovea3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPribinova 8, 82109 BratislavaVegetariánska reštaurácia s pestrou paletou indických a thajských chutí.
Zobraziť podrobnosti
Ty Somaru3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiTy Somaru, Špitálska 9, 81108 BratislavaMexický fast food s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Geronimo Express 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiGeronimo Express , Námestie Osloboditeľov 1, 04001 KošiceV Geronimo Express ponuku burgrov, barbeque a sendvičov zatiaľ obohatil vegánsky burger.
Zobraziť podrobnosti
Punjabi Dhaba - Prievozská3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiPunjabi Dhaba - Prievozská, Šancová 92, 83104 BratislavaIndická reštaurácia ponúkajúca aj vegánske menu.
Zobraziť podrobnosti
Hummusbar3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiHummusbar, Pribinova 19, 81109 BratislavaHummus bar ponúkajúci množstvo vegánskych alternatív.
Zobraziť podrobnosti
Makan - Indonesian Restaurant3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiMakan - Indonesian Restaurant, Jozefská 19, 81106 BratislavaIndonézska reštaurácia s ponukou vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Zeitlos3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťamiZeitlos, Zámocké schody 5, 81101 BratislavaReštaurácia a bar pri Zámockých schodoch, ktorá má v ponuke niekoľko zaujímavých vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Flora Vita4) Vegánske obchody a potravinyFlora Vita, Rad L. N. Tolstého 1904/13A, 97101 PrievidzaObchod Flora Vita s vegánskymi potravinami doplnený ponukou mini vegánskeho bistra v Prievidzi.
Zobraziť podrobnosti
Lunter Shop&Bistro4) Vegánske obchody a potravinyLunter Shop&Bistro, Kremnička 83, Banská BystricaPodniková predajňa najväčšieho výrobcu sójových výrobkov na Slovensku s ponukou wrapov, šalátov a čerstvých štiav.
Zobraziť podrobnosti
U Dobrožrúta4) Vegánske obchody a potravinyU Dobrožrúta, Radlinského 27, 81107 BratislavaBezobalová predajňa U Dobrožrúta s ponukou vegánskych dezertov
Zobraziť podrobnosti
Vegana - Košice4) Vegánske obchody a potravinyVegana - Košice, Puškinova 8, 4001 KošiceVegana je prvá sieť predajní vegánskych potravín na Slovensku. Ponúka široku paletu vegánskych syrov, salám, mliek, jogurtov, sladkostí, či kozmetiky, drogérie a výživových doplnokov.
Zobraziť podrobnosti
Vegana - Račianska4) Vegánske obchody a potravinyVegana - Račianska, Račianska 1527/83, 83102 BratislavaVegana je prvá sieť predajní vegánskych potravín na Slovensku. Ponúka široku paletu vegánskych syrov, salám, mliek, jogurtov, sladkostí, či kozmetiky, drogérie a výživových doplnokov.
Zobraziť podrobnosti
Vegana & Bistro Vienna Gate4) Vegánske obchody a potravinyVegana & Bistro Vienna Gate, Kopčianska 10, 85105 BratislavaNová prevádzka siete vegánskych potravín Vegana & Bistro doplnená o koncept bistra s ponukou denného menu.
Zobraziť podrobnosti
Zelená špajza4) Vegánske obchody a potravinyZelená špajza, OD Slimák, Hálkova 1, 83108 BratislavaPredajňa vegánskych potravín Zelená špajza situovaná v obchodnom dome Slimák v mestskej časti Nové mesto
Zobraziť podrobnosti
Albio5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAlbio, Radlinského 10, 90101 MalackyBio potraviny
Zobraziť podrobnosti
Anežka5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAnežka, Alžbetina 18, 4001 KošiceBio potraviny Anežka, kde môžete nájsť nie len organickú kozmetiku, drogériu, potraviny, ale aj rôzne mastičky či tinktúry. Anežka centrum taktiež poskytuje diagnostikovanie podľa tradičnej čínskej medicíny.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Aupark5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAupark, Einsteinova 18, BratislavaPekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Central5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiOC Central, Metodova 6, BratislavaPekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Westend Gate5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiWESTEND GATE, Dúbravská cesta 14, BratislavaPekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Central5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAstevia – Central, Metodova 6, 82108 BratislavaBioobchod Astevia Central so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Herlianska5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAstevia – Herlianska, Herlianska 45, 82102 BratislavaBioobchod Astevia Herlianska so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Retro5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAstevia – Retro, Nevädzová 6, 82102 BratislavaBioobchod Astevia Retro so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Senec5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAstevia – Senec, Mierové nám. 7, 90301 SenecBioobchod Astevia Senec so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Trnava5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiTrojičné námestie 9, 91701 TrnavaBioobchod Astevia Trnava so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia Fresh – Lamač5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiAstevia Fresh – Lamač, Lamačská Cesta 1/C, BratislavaBioobchod Astevia Fresh Lamač so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
VITALAND Lamač5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiVITALAND Lamač, Malokarpatské námestie 7, 84103 BratislavaPredajňa so širokým sortimentom bio produktov.
Zobraziť podrobnosti
Bio market5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Bio market, Vysokoškolákov 52, 1008 ŽilinaBioobchod s ponukou vegánskych produktov.
Zobraziť podrobnosti
Baylee5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBaylee, Považská 40/A, 4011 KošiceBioobchod Baylee pri OC Galéria ponúka potraviny, kozmetické výrobky a výživové doplnky.
Zobraziť podrobnosti
Bezlepku & zdravá výživa5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBezlepku & zdravá výživa, Na Sihoti 1168, 2601 Dolný KubínObchod v centre mesta so zdravými potravinami
Zobraziť podrobnosti
BioCentral5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioCentral, Hlavná 8, 4001 KošiceRodinný podnik BioCentral ponúkajúci lokálne, zdravé a kvalitné potraviny.
Zobraziť podrobnosti
VITALAND Dúbravka5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiVITALAND Dúbravka, M.Sch.Trnavského 4, 84101 BratislavaPredajňa so širokým sortimentom bio produktov.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Bratislava – BIO obchod a deli5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark AUPARK Bratislava – BIO obchod a deli, Einsteinova 18, 85101 BratislavaSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Košice – BIO obchod5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark AUPARK Košice – BIO obchod, Námestie osloboditeľov, 4001 KošiceSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Žilina5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark AUPARK Žilina, Veľká okružná 59A, 1001 ŽilinaSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AVION Bratislava5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark AVION Bratislava, Ivanská cesta 16, 82104 BratislavaSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark BORY MALL Bratislava5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark BORY MALL Bratislava, Lamač 6780, 84103 BratislavaSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark POLUS Bratislava5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopark POLUS Bratislava, Vajnorská 100, 83104 BratislavaSieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopotraviny RAJ5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBiopotraviny RAJ, Komenského 3, 4001 KošiceBioobchod Raj ponúkajúci okrem potravín zdravej výživy, aj kozmetiku, ekodrogériu, liečebné prostriedky, kuchynské prostriedky a mnohé ďalšie.
Zobraziť podrobnosti
BioSalus5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioSalus, Hviezdoslavova 142/7, 91101 TrenčínBioobchod Biosalus ponúka okrem bežného sortimentu aj výber rastlinných nátierok a mliek.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo - centrum5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioŠujo - centrum, M. R. Štefánika 1022/22, 3601 MartinBioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo - Kocka5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiZvolenská 4011/29, 3601 MartinBioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo – Kohútova5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioŠujo – Kohútova, Kohútová 1/65, MartinBioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BIOtrend – Atrium OPTIMA5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBIOtrend – Atrium OPTIMA, OC Optima, Moldavská cesta 32, 4001 KošiceBiopotraviny BIOTrend v OC Optima, v pasáži, kde môžete nájsť BIO potraviny a EKO drogériu, ktorú si môžete načapovať do vlastných nádob.
Zobraziť podrobnosti
BIOtrend – Hlavná5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBIOtrend – Hlavná, Hlavná 25, 4001 KošiceBioobchod Biotrend na Hlavnej ulici, v podchode, kde môžete nájsť BIO potraviny, EKO drogériu ale aj si objednať čerstvé bezlepkové, domáce pečivo, ale aj doniesť PET vrchnáčiky pre psíky do útulku.
Zobraziť podrobnosti
Celiashop5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiKuzmányho 55, 4001 KošiceMalý obchod Celiashop zameraný primárne na bezlepkové potrviny a poradenstvo, ale nájdu sa tam aj vegánske potraviny či čerstvé pečivo.
Zobraziť podrobnosti
Krajina Zdravia5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiKrajina Zdravia, Prostejovská 33, 8001 PrešovObchod so zdravou vživou a veganskými možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
NanaCelia5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiNanaCelia, Pribinova 44/8, 90101 MalackyKamenná predajňa nternetového obchod s potravinami bez lepku, mlieka, sóje, či vajec.
Zobraziť podrobnosti
Planet Life5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiPlanet Life, M. R. Štefánika 29, 1001 ŽilinaObchod so zdravou výživou Planet Life s ponukou vegánskych potravín (tofu, tempeh, veg syry, rastlinné jogurty a mlieka, ...)
Zobraziť podrobnosti
SanusVita5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiSanusVita, Antona Bernoláka 19, 1001 ŽilinaObchod so zdravou výživou SanusVita s ponukou vegánskych potravín (tofu, tempeh, natto, veg syry, rastlinné jogurty a mlieka, ...) a prírodnou vegánskou kozmetikou
Zobraziť podrobnosti
Sklizeno5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiSklizeno, Suché mýto 6, 81103 BratislavaBioobchod Sklizeno so zdravými potravinami s ponukou vegánskych možností
Zobraziť podrobnosti
Slnečnica5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiSlnečnica, Kvačalova 49, 82108 BratislavaBioobchod Slnečnica s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Svet Chuti5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiSvet Chuti, ul. Slovenskej jednoty 19, 4002 KošiceSvet chutí ponúka výberové potraviny z Orientu, Ázie, Mexika, Balkánu, Francúzska, Grécka, Talianska, Slovenska, Čiech ale aj tradičné výrobky zdravej výživy a biopotraviny.
Zobraziť podrobnosti
TT Racio5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiTT Racio, Spojová 19, 97401 Banská BystricaBioobchod TT Racio ponúka okrem iného výber rastlinných mliek a nátierok.
Zobraziť podrobnosti
Vega Bio5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiVega Bio, Grösslingová 2529/20, 81109 BratislavaObchod so zdravou výživou v centre mesta.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Búdkova5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiYEME - Búdkova, Búdková 3992/39, BratislavaSlovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Nové mesto5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiYEME - Nové mesto, Tomášikova 46/A, 83104 BratislavaSlovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Panorama City5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiLandererova 6068/1, BratislavaSlovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
Zdravo Chutne5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiZdravo Chutne, Vietnamská 53, 82104 BratislavaObchod s vegánskymi možnosťami doplnený o ponuku menšieho bistra.
Zobraziť podrobnosti
Zrnko5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiZrnko, Mariánska 9, BratislavaBiopotraviny Zrnko ponúkajú okrem bežného sortimentu bioobchodov aj vegánske potraviny.
Zobraziť podrobnosti
obchodBIO5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiMierová 64/2, 6601 HumennéobchodBIO - predajňa so širokou ponukou vegánskych výrobkov.
Zobraziť podrobnosti
BIOpohoda5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiSamuela Nováka 1765/10, 2601 Dolný KubínBioobchod v Dolnom Kubíne.
Zobraziť podrobnosti
Bioraj - Krajina Zdravia - Hodžovo námestie5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioraj - Krajina Zdravia - Hodžovo námestie, Hodžovo námestie, 81106 BratislavaBioobchod so širokým sortimentom vegánskych produktov.
Zobraziť podrobnosti
Bioraj - Krajina Zdravia - Hodžovo námestie5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioraj - Krajina Zdravia - Hodžovo námestie, Hodžovo námestie, 81106 BratislavaBioobchod so širokým sortimentom vegánskych produktov.
Zobraziť podrobnosti
Bioraj - Krajina Zdravia - Mlynské Nivy5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioraj - Krajina Zdravia - Mlynské Nivy, Mlynské Nivy 14, 81109 BratislavaBioobchod so širokým sortimentom vegánskych produktov.
Zobraziť podrobnosti
Biopotraviny Alter-Food5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiNámestie sv. Františka 18/A, 84104 BratislavaBioobchod so širokou ponukou bežných i špeciálnych vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
BioVitae5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťamiBioVitae, Podzámska 4A, 94061 Nové ZámkyBiomarket s ponukou vegánskych produktov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Apollo6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Apollo, Turčianska 2, 82109 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Airport Bratislava6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiIvanská cesta, 82001 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Central6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Central, Metodova 2, 82109 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Prírodovedecká fakulta UK6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Prírodovedecká fakulta UK, Mlynská dolina, 81104 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Národný onkologický ústav6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Národný onkologický ústav, Klenová 1, 83310 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - CBC6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - CBC, Karadžičova 8, 82108 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Lakeside6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Lakeside, Tomášikova 64/100B, 83704 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Blind Pig6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiBlind Pig, Žižkova 1, 81102 BratislavaBar so širokou ponukou miešaných nápojov vrátane vegánskych miešaných nápojov z aquafaby.
Zobraziť podrobnosti
Cafe Gusto - Žilina Vegan Raw GlutenFree Bio6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCafe Gusto - Žilina Vegan Raw GlutenFree Bio, M. R. Štefánika 29, 1001 ŽilinaKaviareň blízko autobusovej stanice s ponukou kávy, smoothie, zdravých raňajok, dezertov, predpripravených šalátov a sendvičov (všetko zväčša v bio kvalite)
Zobraziť podrobnosti
Concept Coffee Roasters6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiConcept Coffee Roasters, Námestie Juraja Murgaša 3, 92101 PiešťanyKaviareň špecializovaná na praženie kávy. RAW koláče sú pripravované so zreteľom na vegánske stravovanie, bez lepku, laktózy, vajec a cukru.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Avra Kehdabra6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiČajovňa Avra Kehdabra, Grösslingová 49, 81109 BratislavaLiterárna čajovňa Avra Kehdabra sídli v prostredí Starého mesta na Grosslingovej ulici.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Slnovrat6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiČajovňa Slnovrat, Javorová 38, PiešťanyČajovňa s jednoduchým bezmäsitým jedlom
Zobraziť podrobnosti
FACH juice bar6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiFACH juice bar, Ventúrska 10, BratislavaĎžúsový bar Fach ponúka okrem čerstvých štiav aj niekoľko vegánskych pokrmov a iných špecialít.
Zobraziť podrobnosti
Schöndorf Bio Cafe6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiSchöndorf Bio Cafe, Obchodná ulica 48, 81106 BratislavaKaviareň Schöndorf Bio Cafe s ponukou rastlinných mliek a vegánskych dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Mareeja6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCentrum 3/5, 1701 Považská BystricaVegan/raw kaviareň s ponukou raw raňajok, šalátov, koláčov, smoothie…
Zobraziť podrobnosti
Shanti Art Cafe6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiSNP 83, 96501 Žiar nad HronomKaviareň a pražiareň svetových káv.
Zobraziť podrobnosti
Pán Králiček Priestor6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiPán Králiček Priestor, Budovateľská 2, 82108 BratislavaVegan friendly kaviareň ponúkajúca taktiež raňajky a koláče.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - BC Rosum6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - BC Rosum, Bajkalská 19/B, 83215 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Farmaceutická fakulta UK6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Farmaceutická fakulta UK, Odbojárov 65/10, 83104 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Bory MALL6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Bory MALL, Lamač 6780, 84103 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Coffeeshop Company - Avion6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťamiCoffeeshop Company - Avion, Ivanská cesta 16, 82104 BratislavaRakúska sieť kaviarní s ponukou vegánskych variantov nápojov.
Zobraziť podrobnosti
Andersen Ice Cream7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiAndersen Ice Cream, Hviezdoslavovo Námestie 12, 81102 BratislavaTalianská zmrzlináreň s ponukou vegánskych sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Arthur Ice Cream7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiArthur Ice Cream, Laurínska 2, BratislavaZmrzlináreň Arthur Ice Cream má v ponuke aj vegánsku zmrzlinu a sorbety, vrátane možnosti vegánskeho kornútku.
Zobraziť podrobnosti
i Nonni Cremeria7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamii Nonni Cremeria, Laurinská 5, 81101 BratislavaZmrzlnáreň i nonni cremeria ponúka výber vegánskej zmrzliny.
Zobraziť podrobnosti
KOUN7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiKOUN, Paulínyho 1, BratislavaZmrzlináreň KOUN ponúka špecifické zmrzliny s výberom vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Luculus Ice Saloon7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiLuculus Ice Saloon, Hviezdoslavovo námestie 173/16, 81102 BratislavaTalianska cukráreň Luculus Ice Saloon s priebežne obmieňanou ponukou vegánskych zmrzlín a sorbetov
Zobraziť podrobnosti
Marinela - Gelato Artigianale7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiMarinela - Gelato Artigianale, Blumentálska 2731/6, 81107 BratislavaPredajňa vlastných vegánskych nanukov Marinela vyrábaných z čerstvých ovocných štiav.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Banská Bystrica7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiMoja Srdcovka - Banská Bystrica, Námestie SNP. 22, 97401 Banská BystricaZmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Lučenec7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiMoja Srdcovka - Lučenec, OC GALÉRIA, T.G. Masaryka 350/16, 98401 LučenecZmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Lučenec - OC GALERIA7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami984 01 Lučenec , 98401 LučenecZmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Monalisa7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiMonalisa, Námestie Slobody 17, 92101 PiešťanyVýroba tradičnej zmrzliny s ponukou vegánskych sorbetov
Zobraziť podrobnosti
Scoop7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťamiScoop, Sládkovičova 2, 1001 ŽilinaZmrzlináreň v centre mesta s ponukou gelato a sorbetov z kvalitných surovín a ručne robených prísad podľa vlastnej receptúry.
Zobraziť podrobnosti
Plantáž8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťamiPlantáž, I. kolónia 54, 3601 MartinVegánska donášková služba Plantáž ponúka každý pracovný deň donášku vegánskych obedových menu.
Zobraziť podrobnosti
Sushi Mushi donášková služba8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťamiSushi Mushi donášková služba, Pečnianska 6, 85101 BratislavaSushi Mushi donášková služba ponúka viacero variant vegánskeho sushi, ale aj polievok, prejdedál a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Vegoš8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťamiVegoš, Duklianskych hrdinov 47, 90101 MalackyDonášková služba dobrého, chutného a zdravého vegánskeho jedla v Malackách
Zobraziť podrobnosti
Zdravá Pizza8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťamiZdravá Pizza, Kysucká 16, KošiceV Malbo caffé okrem hudobného zážitku môžete zažiť aj gastronomický a to vo forme vegánskej, vegetariánskej či bezlepkovej pizze a cestovín.
Zobraziť podrobnosti
Prevádzka
Vegánska mapa Slovenska
Návštevnícke hodnotenie
3.5 based on 16 votes
Typ ponuky
Vegánska mapa Slovenska
Názov
OZ VEGÁNSKE HODY,
Belinského 10,Bratislava,85101,
Telephone No.+421 944 155 371
Popis
Vegánska mapa Slovenska vám pomôže nájsť vegánske či vegetariánske jedlá, obchody, kaviarne, zmrzlinárne či donáškové služby, presne tam kde sa práve nachádzate.
Z odberu noviniek sa môžte kedykoľvek odhlásiť.
Zavrieť