Vegánska mapa Slovenska

Vegánska mapa Slovenska vám pomôže nájsť vegánske či vegetariánske jedlá, obchody, kaviarne, zmrzlinárne či donáškové služby, presne tam kde sa práve nachádzate.

Všetky prevádzky zobrazené na mape si môžete filtrovať podľa kategórie, názvu a vzdialenosti od vašej aktuálnej polohy. Zobrazené prevádzky si môžete prezrieť aj v zozname nad mapou. Po kliknutí na značku na mape si môžete zobraziť podstránku prevádzky s jej podrobnejším popisom s možnosťou priamo zavolať do prevádzky, alebo im poslať správu emailom či cez sociálne siete. Taktiež môžete na podstránke reštaurácie ohodnotiť a zanechať v komentároch recenziu. Rovnako sa môžete presunúť rovno do navigácie, ktorá vás privedie priamo pred dvere vami vybranej prevádzky. Ak na mape nájdete chybu, budeme vďační, ak nás na ňu upozorníte a pomôžete nám zabezpečiť nápravu. Ak vám na mape niektorá z prevádzok chýba, môžete ju sami pridať. A ak vám naša mapa pomohla, pomôžte nám spraviť ju lepšou a pridajte sa medzi našich podporovateľov a podporovateľky.

Vegánska mapa

NázovKategóriaAdresaPopis
Ako Repa 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Ako Repa, Hlavná 137, 08001 Prešov Bioobchod AkoRepa so širokou ponukou vegánskych výrobkov, ponúka rýchle raw občerstvenie, raw torty a rôzne zeleninové a ovocné smoothies.
Zobraziť podrobnosti
Balance - Raw&Vegan Bistro 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Balance - Raw&Vegan Bistro, Námestie Baníkov 28, Handlová Vegánske bistro v Handlovej s ponukou denného menu a dezertov
Zobraziť podrobnosti
Balans bistro 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Balans bistro, Živnostenská 2 81106 Bratislava Vegánske bistro Balans s denným menu, pevnou ponukou a dezertami, v centre Bratislavy.
Zobraziť podrobnosti
Bemba 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Bemba, OD Slimák, Hálkova 1, Bratislava - Nové mesto Prvá raw reštaurácia na Slovensku - Bemba - s ponukou vitariánskych jedál, ktorú nájdete v mestskej časti Nové mesto.
Zobraziť podrobnosti
Burina 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Burina, Palúčanská 118, 3101, Liptovský Mikuláš Prvá vegánska reštaurácia na Liptove, ktorá bude mať otvorenú kuchyňu. Prevádzka zatiaľ nie je otvorená.
Zobraziť podrobnosti
Forky‘s Trnava 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Forky‘s Trnava, Rybníková 12, 91700 Trnava Trnavská pobočka českej siete fast foodových reštaurácií Forky's so širokou vegánskou ponukou, vrátane zdravých jedál a šalátov.
Zobraziť podrobnosti
Lunter kuchyňa 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Lunter kuchyňa, Kollárova 18, Banská Bystrica Jedáleň najväčšieho výrobcu sójových výrobkov na Slovensk - Lunter - s ponukou denného vegánskeho menu a dezertov, doplnených o ponuku výrobkov Lunter.
Zobraziť podrobnosti
Made with laf 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Made with laf, Dunajská 34, 811 08 Bratislava, Slovakia Vegánske bistro Made with laf v širšom centre, zamerané na zdravú kuchyňu, s ponukou denného menu a mimo obedných hodín aj s ponukou burgrov a wrapov.
Zobraziť podrobnosti
Naša Čarovňa 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Naša Čarovňa, Šrobárová 1, 91701 Trnava Rodinný vegánsky podnik
Zobraziť podrobnosti
Rawita 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Rawita, ul. 1. Mája 876/18, 020 01 Púchov Vegánske bistro Rawita ponúka okrem pestrej ponuky v pevnom menu aj denné menu, doplnené ponukou nápojov a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Simply Vegan 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Simply Vegan, Bakalárska 2, 971 01 Prievidza Vegánske bistro Simply Vegan sídliace v Prievidzi s ponukou denného menu, raw dezertov, ako aj rôzny zdravých či nezdravých vegánskych špecialít.
Zobraziť podrobnosti
Sweet Secret of raw 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Sweet Secret of raw, Sládkovičova 570/3, Považská Bystrica Raw cukráreň Sweet secret of raw ponúka výber desiatok vitariánskych koláčov, doplnených raňajkovým menu.
Zobraziť podrobnosti
VE.DOM.E Bistro 1) Vegánske reštaurácie a bistrá VE.DOM.E Bistro, Floriánska 28, 040 01 Košice, Slovakia Malé bistro VE.DOM.E učupené neďaleko Hlavnej ulice ponúka nie len vegánske menu každý pracovný deň, ale aj sladkosti, bagety, cviklový burger či smoothie.
Zobraziť podrobnosti
Vegan Bar 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Vegan Bar, Továrenská 4, 82101 Bratislava, Slovakia Vegan Bar je prvé a najstaršie vegánske bistro na Slovensku s ponukou deného menu a dezertov. Prevažujú sezónne jedlá dopĺňané exotickou kuchyňou.
Zobraziť podrobnosti
Vegan Kiosk 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Vegan Kiosk, Kamenné námestie 1, Bratislava, Slovakia Prvý slovenský vegánsky street food Vegan Kiosk, sídliaci v stánku vedľa hlavného vchodu do OD MY na Kamennom námestí. Ponúka burgre, wrapy a hot dogy.
Zobraziť podrobnosti
Vegfood 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Vegfood, Matice slovenskej 14, 97101 Prievidza Samoobslužné bistro Vegfood ponúka v Prievidzi vegetariánske obedovú menu s prevažne vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Vitality Bar 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Vitality Bar, Rožňavská 1a, 831 04 Bratislava, Slovakia Vegánske bistro Vitality Bar pôvodne patriace pod Frangipani Vitality Bar. Ponúka raw dezerty, smoothies, čerstvé šťavy a bagety.
Zobraziť podrobnosti
NONA fresh 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Moyzesova 1867/4, 2001, Púchov NONA fresh Vám ponúka všetko čisto vegánske: zdravé raňajky a obedy so sebou, poctivé RAW torty a dezerty, čerstvé šťavy a smoothies, kváskové chlebíky, ovocné kytice...
Zobraziť podrobnosti
Roots Vegan Food 1) Vegánske reštaurácie a bistrá Mierové námestie 11, , Trenčín Nové vegánske bistro v centre Trenčína
Zobraziť podrobnosti
Ajvega 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Ajvega, Orlia 10, 04001 Košice, Slovakia Ajvega je prvou vegetariánskou reštauráciou v Košiciach, ktorá ponúka aj jedlá vhodné pre vegánov. Kuchyňa ponúka veg prevedenie pokrmov, s ktorými sa od detsva stretávame.
Zobraziť podrobnosti
Alanda 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Dolná 9 974 01 Banská Bystrica Reštaurácia Alanda ponúka denné menu vyskladané zo sezónnych prísad.
Zobraziť podrobnosti
City Vegetarian 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá City Vegetarian, Obchodná 58, 841 02, Bratislava Vegetariánska jedáleň City Vegetarian v centre mesta s ponukou vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Biela Ľalia 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Čajovňa Biela Ľalia, Nevädzová 882/4, 821 01 Bratislava Čajovňa Biela Ľalia s ponukou vegetariánskeho denného menu, obvykle s vegánskymi možnosťami, uprostred Ružinova.
Zobraziť podrobnosti
Foodstock 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Foodstock, Klobučnícka 485/6, 811 01 Bratislava, Slovakia Bistro Foodstock inšpirované ázijskou kuchyňou, ktoré v roku 2017 získalo ocenenie Najlepšia reštaurácia Vegánskych hodov Bratislava.
Zobraziť podrobnosti
Fork Season Bistro 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Fork Season Bistro, Námestie sv. Anny 19, Trenčín Fork Season Bistro ponúka denné menu vždy obsahujúce aj vegánsku alternatívu.
Zobraziť podrobnosti
Frangipani.sk 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Topoľčianská 8, 851 05 Bratislava Frangipani Vitality Bar, v súčasnosti pôsobiaci pod krídlami cukrari.sk, ponúkajúci výber raw koláčov a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Góvinda, Hlavná 117, 04001 Košice Indická reštaurácia Góvinda, kde máte každý pracovný deň na výber z 2 polievok, prívarkov, šalátov, či chuťoviek.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda Prešov 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Góvinda Prešov, Hlavná 70,08001 Prešov Indická reštaurácia Govinda, ktorá párkrát do týždňa ponúka vegánske menu.
Zobraziť podrobnosti
Grín Grin Salad Bar 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Grín Grin Salad Bar, Budovateľská 27, 821 08 Bratislava Grín Grin Salad Bar je vegetariánskym bistrom v Bratislave, s ponukou čerstvých šalátov, polievok a teplých jedál.
Zobraziť podrobnosti
HalmiCAFFE 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá HalmiCAFFE, Hlavná 21, 040 01 Košice Kaviareň HalmiCAFFE a vegánska reštaurácia v srdci Košíc ponúkajúca cez pracovné dni vegánske, vegetariánske, bezlepkové menu a počas celého týždňa majú pripravené vždy niečo sladké či slané.
Zobraziť podrobnosti
Lahodnosti Astrum 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Lahodnosti Astrum, Námestie sv. Egídia 44,Poprad Vegetariánske bistro Lahodnosti ponúka v Poprade vegánske jedlá.
Zobraziť podrobnosti
Friends Restaurant 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Friends Restaurant, Hlavná 52, 04001 Košice Nenápadná pizzeria Friends Restaurant nachádzajúca sa na Hlavnej ulici, ktorá ponúka vegánske a vegetariánske pokrmy ako napríklad hummus, falafel či vegetariánsku pizzu.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián - Levoča 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Námestie Majstra Pavla 36, 054 01, Levoča Vegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián 1 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Reštaurácia Vegetarián 1, Zimná ulica 62, 052 01, Spišská Nová Ves Vegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Vegetarián 2 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Reštaurácia Vegetarián 2, Štefánikovo námestie 1, 052 01, Spišská Nová Ves Vegetariánska reštaurácia Vegetarián v Levoči ponúka denné menu s výberom vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Soupculture SK 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Soupculture SK, Hviezdoslavova 4, 04001 Košice, Slovakia Malé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.
Zobraziť podrobnosti
Thali - BBC5 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - BBC5, Plynárenská 7/B 821 02 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Digital Park 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - Digital Park, Digital park - Einsteinova 21 Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Dunajská 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - Dunajská, Dunajská 64, 811 08 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Fresh Market 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - Fresh Market, Rožňavská 1, 831 04 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Miletičova 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - Miletičova, Miletičova 21, 821 09 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Thali - Mini 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Thali - Mini, Černyševského 40, 851 01 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Thali s ponukou indického thali. Väčšina ponuky je spravidla vegánska s možnsťami vlastných kombinácií jedál.
Zobraziť podrobnosti
Trdelník MŇAM 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Trdelník MŇAM, Hlavná 97, 04001 Košice Trdelníky MŇAM pečú podľa tradičnej rodinnej receptúry avšak nezabúdajú kráčať s dobou a preto si aj vegáni môžu pochutnať na trdelníku, ktorý je súčasne aj bezlepkový.
Zobraziť podrobnosti
VEG 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Nám. Sv. Egídia 97,058 01 Poprad Vegetariánska reštaurácia VEG s veganskými možnosťami.Ponúka rôzne hlavné jedlá a dezerty.Ponúkajú aj vegánske capuccino.
Zobraziť podrobnosti
Vega Food Point 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Vega Food Point, Petőfi utca, 94501 Komarno, Slovakia Stánok s vegetariánskym občerstvením v Komárne.
Zobraziť podrobnosti
Vege bistro a Café Slnečný dvor 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Horný Val č.30, Žilina 010 01 Vegetariánske bistro a kaviareň v centre mesta s ponukou kávy Puro v bio kvalite a teplých a studených vegetariánskych a vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Vege House 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Trojičné námestie 10, Trnava Vegetariánsky fast food v centre Trnavy s ponukou viacerých vegánskych jedál a denného menu s prevažne vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Vegetariánska reštaurácia 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Vegetariánska reštaurácia, Štúrovo námestie 42, Martin, Slovakia Reštaurácia s ponukou vegetariánskych a vegánskych raňajok, obedov, poobedného menu, street foodu, dezertov a nápojov s dôrazom na zdravú stravu.
Zobraziť podrobnosti
Veggie 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Veggie, Obchodná 594/66, 811 06 Bratislava, Slovensko Vegetariánske bistro Veggie sídliace v centre mesta s ponukou wrapov a hotových jedál.
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Fresh Market 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá VegLife - Fresh Market, Rožňavská ulica 1A, 831 04 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
Veglife - Prievozská 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Prievozská 10, 821 09 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Staré mesto 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá VegLife - Staré mesto, Mickiewiczova 18, 811 07 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
VegLife - Westend 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá VegLife - Westend, Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava Sieť samoobslužných vegetariánskych reštaurácií Veglife s európskou kuchyňou a prevažne vegánskymi jedlami
Zobraziť podrobnosti
ZOB zdravé obedy 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá ZOB zdravé obedy, Kollarova 12, Pezinok 902 01, Vegetariánska reštaurácia v centre Pezinka. Ponúka prevažne vegánske jedlá zo sezónnych bioproduktov bez polotovarov, ktoré sa snažia získať najmä od lokálnych dodávateľov.
Zobraziť podrobnosti
ŽiWell 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá ŽiWell, Winterova 3, Piešťany, Komunitné centrum s vegetariánskou reštauráciou
Zobraziť podrobnosti
Ashko 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Skuteckého 1, 97401, Banská bystrica Vegetariánska reštaurácia
Zobraziť podrobnosti
Bistro Alimonia 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Námestie SNP 8526, 96001, Zvolen Bistro Alimonia je zamerané na zdravú bezlepkovú stravu, polievky a bagety pre celiatikov, vegetariánov ale aj pre obyčajných ľúdí, ktorý chcú žiť zdravo.
Zobraziť podrobnosti
Góvinda Bratislava 2) Vegetariánske reštaurácie a bistrá Obchodná 30, 81106, Bratislava Indická reštaurácia Góvinda, kde máte každý pracovný deň na výber z 2 polievok, prívarkov, šalátov, či chuťoviek. V ponuke sú aj koláčiky vlastnej výroby.
Zobraziť podrobnosti
Akiko Sushi Bar 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Akiko Sushi Bar, Podunajská 31, Bratislava, Slovakia, 821 07 Akiko Sushi Bar ponúka niekoľko vegánskych polievok, hlavných jedál a samozrejme aj sushi.
Zobraziť podrobnosti
Al Dente Restaurant 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Al Dente Restaurant, Mukačevská 29 ,08001 Prešov Pizzéria Al Dente, má v ponuke 3 vegan pizze aj s vegánskym syrom.
Zobraziť podrobnosti
Ashoka Indian Restaurant 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Ashoka Indian Restaurant, Hodžovo námeste 2, 816 25 Bratislava Indická reštaurácia Ashoka v centre mesta, so zastúpením vegetariánskych a vegánskych jedál a stolovaním vyššieho štandardu.
Zobraziť podrobnosti
Bamboo SNP 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bamboo SNP, Námestie SNP 30, 81101 Bratislava, Slovakia Vietnamská reštaurácia Bamboo s ponukou vegánskych možností, vrátane vegánskeho Pho či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
Bamboo sushi & gril bar Košice 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bamboo sushi & gril bar Košice, Hlavná 78, Košice V BAMBOO bare ponúkajú sushi a ázijskú kuchyňu. Vedia prispôsobiť niektoré vegetariánske jedlá pre vegánov, len ich treba pekne poprosiť. Majú v ponuke miso polievku, samostatné maki a nigiri so zeleninou, zeleninovú tempuru a šaláty. V lete možnosť sedieť na terase, reštaurácia je v interiéri nefajčiarska.
Zobraziť podrobnosti
Bang Tofu 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bang Tofu, Mliekarenska 3, 821 09 Bratislava Vietnamské bistro Bang Tofu so širokou ponukou vegánskych jedál, vrátane vegánskeho jedla v dennom menu.
Zobraziť podrobnosti
Beer Palace 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Beer Palace, Gorkého 210/5, Bratislava, Slovakia, 811 01 Beer Palace ponúka počas pracovných dní jedno vegánske denné menu s možnosťou ďalších jedál na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
BioBar Vitarian 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami BioBar Vitarian, Grösslingová 2461/35, Bratislava, Slovakia, 811 09 BioBar Vitarian ponúka niekoľko vegánskych a raw jedál, vrátane denného menu.
Zobraziť podrobnosti
Biolka 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Biolka, Partizánska 76, 900 01 Modra Pekáreň s reštauráciou, v ktorej v ponuke nájdete sojový guláš a zemiakovú placku plnenú tempehom, fazuľou a kukuricou.
Zobraziť podrobnosti
Bistro Polievočka 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bistro Polievočka, Malý trh 4121/2, Bratislava, Slovakia, 811 08 Bistro polievočka ponúka okrem polievok aj hlavné jedlá a dezerty, pričom vegánske jedlá sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Bistro Tabačka 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bistro Tabačka, Gorkého 2, 04001 Košice, Slovakia Industriálne Bistro Tabačka ponúka okrem iných aj vegánske a vegetariánske jedlá v milej, priateľskej atmosfére.
Zobraziť podrobnosti
Bok Simply Asia 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami OD Central, Metodova 6, Bratislava, Slovakia Bok Simply Asia sídli v obchodnom dome Central a ponúka niekoľko vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
BS Street food 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami BS Street food, Dolná, Banská Štiavnica Reštaurácia s ponukou vegánskeho woku a denného menu s jednou vegetariánskou a občas aj vegánskou alternatívou.
Zobraziť podrobnosti
Burekas 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Burekas, Vratna 58, 04001 Košice, Slovakia Malá reštaurácia Burekas ponúkajúca orientálnu kuchyňu s veg možnosťami. Vegáni a vegetariáni majú na výber od šalátov, cez chlebové placky s hummusom až po falafel či burger.
Zobraziť podrobnosti
Café Berlinka 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Café Berlinka, Námestie Ľudovíta Štúra 33/4, Staré Mesto, Bratislava, Slovakia, 811 02 Café Berlinka ponúka okrem možnosti rasltinného mlieka do kávy aj ľahké jedlá na objednávku a jedno vegánske dennné menu,
Zobraziť podrobnosti
Deli Grössling 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Deli Grössling, Grösslingová 2529/20, Bratislava, Slovakia, 811 09 Deli Grössling je bistro v ktorého ponuke nájdete aj vegánske pokrmy, ako vlašský šalát s pečivom.
Zobraziť podrobnosti
Dobrá čajovňa Košice 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Dobrá čajovňa Košice, Mäsiarska 42, Košice, Slovakia Dobrá čajovňa je čajovňou, ktorá ponúka okrem výborných čajov aj exotické a ľahké jedlá vhodné pre vegetariánov. Sú to napríklad kuskus, pita chlieb na sladko či slano.
Zobraziť podrobnosti
Dobrá čajovňa Žilina 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Dobrá čajovňa Žilina, Horný Val 37, 01001 Žilina, Čajovňa Dobrá Čajovňa ponúka vegetariánske (kuskus, plnený pita chlieb) a bezlepkové vegánske pokrmy (varené v Indii,zavárané bez konzervantov, podávané s basmati/pitou)
Zobraziť podrobnosti
Dobré Bistro 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Dobré Bistro, Garbiarska 14, Košice, Slovakia Malé príjemné Dobré bistro, ktoré má v jedálnom lístku aj vegánske možnosti a niekedy sa aj v dennom menu objaví niečo vhodné pre vegánov.
Zobraziť podrobnosti
Dobré časy 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Dobré časy, Čajkovského 4, 040 01 Košice Pivu zasľúbebené miesto Dobré časy, kde sa na 50 výčapov striedajú pivá z rôznych krajín a miest, a kde sa zároveň nájde aj pre vegánov niečo na zahraznutie.
Zobraziť podrobnosti
EatFit 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami EatFit, Einsteinova 18, Bratislava, Slovakia Bistro EatFit ponúka vo svojom fast food stánku jedno vegánske jedlo.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN OC Bory Mall 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami EDO-KIN OC Bory Mall, Lamačská brána 6780, Bratislava EDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN Sushi & Ramen Bar 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami EDO-KIN Sushi & Ramen Bar, Teplická ulica 68, Piešťany EDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
EDO-KIN Sushi & Sake Bar 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami EDO-KIN Sushi & Sake Bar, Staré Grunty 24, Bratislava EDO-KIN je sieťou ázijských reštaurácií s pestrou ponukou sushi a tradičných juhoázijských jedál s viacerými vegánsymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Enjoy Coffee 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Enjoy Coffee, Michalská 3 81102 Bratislava, Slovakia Enjoy Coffee je bistrom so širšou ponukou vegánskych jedál, vrátane rastlinných mliek do kávy.
Zobraziť podrobnosti
Falafel Nitra 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Falafel Nitra, Farská 35, 949 01 Nitra Reštaurácia založená na ponuke čerstvého falafelu, s možnosťou zakúpiť potraviny z krajín Blízkeho Východu.
Zobraziť podrobnosti
Fine Burgers and Hotdogs 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Fine Burgers and Hotdogs, M. R. Štefánika 36, 03601 Martin Reštaurácia rodinného typu v štýle rýchleho občerstvenia, nepoužívajú chemické dochucovadlá a polotovary. Ponúkajú vegan hotdogy a burgre s vegan tatarkou
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Apollo 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Apollo Business Center, Prievozská 4, 821 09 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Digital Park 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Fresh Garden – Digital Park, Digital Park I, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Galvaniho 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Galvaniho 7/A, 821 01 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – River Park 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Fresh Garden – River Park, River Park, Dvořákovo nábrežie 2, 811 02 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – TatraCentrum 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Černyševského 46, 851 01 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – TOWER 115 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Fresh Garden – TOWER 115, Tower 115, Pribinova 25 821 09 Bratislava Fast-food založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Westend 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Fresh Garden – Westend, Westend Square, Lamačská cesta 3/A, 841 04 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
Freshco. Piešťany 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Freshco. Piešťany, Park pasáž 2, Piešťany Reštaurácia aj s vegánskymi a vegetárianskymi burgrami, hot-dogmi, či snackmi ako hummus alebo batátove hranolky.
Zobraziť podrobnosti
Ganesh Utsav 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Ganesh Utsav, Vysoká 2/A, 81106 Bratislava Indická reštaurácia Ganesh Utsav s pestrým výberom vegetariánskych jedál s vegánskymi možnosťami a all you can eat podujatiami v centre Bratislavy
Zobraziť podrobnosti
Gelato Fratelli 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Gelato Fratelli, Hlavná 2, 04001 Košice Zmrzlináreň Gelato & Pizza Fratelli na začiatku Hlavnej ulice má v letných mesiacoch v ponuke okrem iných aj výborné vegánske zmrzliny.
Zobraziť podrobnosti
Green Buddha 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Green Buddha, Zelená 4, 811 01 Bratislava, Slovakia Asian fusion reštaurácia Green Buddha inšpirovaná prevažne thajskou kuchyňou s vyšším štandardom. V ponuke je viacero vegetariánskych jedál s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Grémium Restaurant 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Grémium Restaurant, Gorkého 201/11, Bratislava, Slovakia, 811 01 Grémium je reštaurácia v centre Bratislavy so samostatnou sekciou "harmonickej stravy" s viacero vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Habibi Restaurant 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Habibi Restaurant, Andreja Hlinku 7/B, 010 01, Žilina Reštaurácia v OC Mirage na 3. poschodí so širokou ponukou tradičných orientálnych špecialít, z ktorých veľká časť je vhodná pre vegetariánov aj vegánov.
Zobraziť podrobnosti
Hummus & Cous Cous Bar - Fresh Market 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Hummus & Cous Cous Bar - Fresh Market, Rožňavská 1 A, Bratislava, Slovakia Hummus & Cous Cous Bar so širokou ponukou humusových tanierov a kuskusových šalátov a polievok, situovaný vo Fresh Markete.
Zobraziť podrobnosti
Hummus & Cous Cous Bar Aupark 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Aupark Bratislava Hummus & Cous Cous Bar so širokou ponukou humusových tanierov a kuskusových šalátov a polievok, situovaný v nákupnom centr Aupark
Zobraziť podrobnosti
Huy Vege 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Huy Vege, Kolárska 8, 811 06 Bratislava, Slovakia Vietnamské bistro v centre Bratislavy s ponukou niekoľkých desiatok vegánskych jedál, vrátane niekoľkých polievok, ale aj Bun bo nam bo, či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
IKEA Bratislava 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami IKEA Bratislava, Avion Shopping Park, Ivánska cesta 18, 82104 Bratislava Obchodný dom IKEA Bratislava ponúka vo svojej reštaurácii vegánsku alteranatíviu známych švédskych mäsových gulôčok, ktoré ponúka v rôznych variáciách.
Zobraziť podrobnosti
Indická reštaurácia Maharadža 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Indická reštaurácia Maharadža, Komárnická 11, 821 03, Bratislava Indická reštaurácia Maharadža so širokým výberom jedál a s početným zastúpením vegetariánskych jedál a niekoľkými vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
La Donuteria 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami La Donuteria, Šafárikovo námestie 7, Bratislava Šiškáreň La Donuteria má vo svojej pevnej ponuke dva vegánske donuty - kokosový a malinový.
Zobraziť podrobnosti
Little India Prešov 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Little India Prešov, Svätoplukova 3, 08001 Prešov Indická reštaurácia , s vegasnkými možnosťami.Robia vegetariánske varianty jedál , ale vedia urobiť aj vegánske,na požiadanie.
Zobraziť podrobnosti
Masala Darbar 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Masala Darbar, Sokolská 1/B, 81104 Bratislava, Slovakia Indická reštaurácia Masala Darbar s vegánskymi možnosťami v blízkosti Hlavnej stanice.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu - Laurinská 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Mondieu - Laurinská, LAURINSKÁ 7, Bratislava Sieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu - Panská 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Mondieu - Panská, PANSKÁ 27, Bratislava Sieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Bory Mall 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Mondieu – Bory Mall, Bory Mall, Lamač 6780, 841 06 Bratislava-Lamač Sieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Košice 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Mondieu – Košice, Hlavná 76, Košice Mondieu je organické bistro a kaviareň kde si vo veľmi vkusnej a príjemnej atmosfére môžu aj vegáni či vegetariáni oázu vychutnať chvíle plné chutí a vôní.
Zobraziť podrobnosti
Mondieu – Laboratoire 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Mondieu – Laboratoire, Laurinská 1, Bratislava Sieť bistier Mondieu v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál a nápojov. Počas leta aj so zmrzlinou Veganista.
Zobraziť podrobnosti
Moree 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Moree, Žabotova 7, 811 04 Bratislava, Slovakia Moree ponúka obmedzený výber vegánskych jedál v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.
Zobraziť podrobnosti
Nostalgia - palacinkáreň a zdravá strava 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Nostalgia - palacinkáreň a zdravá strava, Lucenkova 1203/10, 02601 Dolný Kubín Palacinkáreň ponúka jedlá vyrábané zo zdravých surovín bez konzervantov, farbív a iných aditív. Ponuku tvoria palacinky (slané/sladké) a šaláty.
Zobraziť podrobnosti
Panjabi Dhaba 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Panjabi Dhaba, Šancova 92, 81104 Bratislava, Slovakia Indická reštaurácia Panjabi Dhaba sídliaca na Šancovej ulici s ponukou vegetariánskych jedál a denného menu, s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Pestre 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pestre, Kollárovo námestie 20, Bratislava Bistro Pestre ponúka dva druhy vegánskych palaciniek na Kollárovom námestí.
Zobraziť podrobnosti
Petite Crêperie - pouličné palacinky 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Petite Crêperie - pouličné palacinky, Vysoká 22, Bratislava, Slovakia Petite Crêperie ponúka výber tradičných francúzskych palaciniek crêpes s niekoľkými vegánskymi možnosťami, ktoré sú v menu vyznačené.
Zobraziť podrobnosti
PHO 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bory Mall, 841 06 Bratislava-Lamač PHO ponúka výber vietnamského streetfoodu, vrátane jedenej vegánskej polievky Pho a viacerých jedál s veggie variantou bez mäsa.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Boss & Boss Burgers 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizza Boss & Boss Burgers, Agátová 5/E, 84101 Bratislava, Slovakia Zmiešaná reštaurácia Pizza Boss & Boss Burgers na konci Dúbravky, s ponukou vegánskej pizze, burgrov a hot-dogov. Pre západ Bratislavy zabezpečuje aj vlastnú donášku.
Zobraziť podrobnosti
Pizza na Rohu 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizza na Rohu, Kováčska 1, 080 01 Prešov Pizzéria , majú v ponuke vegan pizzu s tofu syrom.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Pizza Ťahanovce 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizza Pizza Ťahanovce, Maďarská 1, 040 13 Košice Pizzéria Pizza Ťahanovce má v ponuke aj pizzu pre vegánov, aj z celozrnnej alebo bezlepkovej múky.
Zobraziť podrobnosti
Pizza Pizza Terasa 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizza Pizza Terasa, Inžinierska 1, 040 11 Košice Pizzéria Pizza Terasa má v ponuke aj pizzu pre vegánov, aj z celozrnnej alebo bezlepkovej múky.
Zobraziť podrobnosti
Pizza ZaZza 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizza ZaZza, Mlynská 27, 040 01 Košice Malé pizza bistro Pizza Zazza, ktoré ponúka aj pizzu s vegánskym syrom. Bistro podporuje lokálne suroviny a dodávateľov a dbá na čerstvosť jedál a surovín.
Zobraziť podrobnosti
Pizzeria Paradiso 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Pizzeria Paradiso, Majerníkova 30, 84105 Bratislava, Slovakia Pizzeria Paradiso s donáškovou službou, ponúkajúca aj vegánske pizze a pizze s vegánskym syrom.
Zobraziť podrobnosti
Re:fresh 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Re:fresh, Ventúrska 5, 81101 Bratislava, Slovakia Reštaurácia Re:fresh v centre Bratislavy s ponukou vegánskych jedál v stálom ako aj týždennom menu, s nočnou ponuokou vegánskeho jedla.
Zobraziť podrobnosti
Republika Východu 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Republika Východu, Hlavná 31, 04001 Košice "Vychodňarska" kaviareň Republika Východu z kade si okrem dobrej nálady odnesie aj vegán plné brucho dobrôt.
Zobraziť podrobnosti
Restart burger 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Restart burger, Námestie osloboditeľov 22, 04001 Košice Restart burger myslí aj na vegetariánov a preto má vo svojej ponuke aj veggie burgre.
Zobraziť podrobnosti
Reštaurácia Bamboo 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Reštaurácia Bamboo, majerníkova 36a, 841 05 Bratislava, Slovakia Vietnamská reštaurácia Bamboo s ponukou vegánskych možností, vrátane vegánskeho Pho či vegánskej kačky.
Zobraziť podrobnosti
Royal Kashmir 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Royal Kashmir, Chorvátska 4, Bratislava Royal Kashmir sa nachádza za budovou Justičného paláca v Bratislave a ponúka pestrý výber vegánskych aj vegetariánskych jedál, vrátane denného menu
Zobraziť podrobnosti
San Domenico caffé 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami San Domenico caffé, Dominikánske námestie 3, Košice Príjemná kaviareň San Domenico Café s domácou atmosférou ponúka sendviče a koláče v raňajších či poobedných hodinách vhodné aj pre vegánov i vegetariánov.
Zobraziť podrobnosti
Satori Stage 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Satori Stage, Mickiewiczova 9, 811 07 Bratislava, Slovakia Kaviareň Satori Stage s ponukou rastlinných mliek a s možnosťou objednania menšieho vegánskeho občerstvenia.
Zobraziť podrobnosti
SunFood 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami SunFood, Zimná 58, 052 01, Spišská Nová Ves Bagetéria Sunfood v Spišskej Novej Vsi ponúka niekoľko vegetariánskych jedál s možnosťou upraviť na vegánske.
Zobraziť podrobnosti
Sushi Mushi Restaurant 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Sushi Mushi Restaurant, Bosákova 5,851 04 Bratislava Sushi Mushi reštaurácia ponúka viacero variant vegánskeho sushi, ale aj polievok, prejdedál a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Sushihanil 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Sushihanil, Kysucká cesta 8405/16C, 010 01, Žilina Sushibar na okraji mesta má v ponuke aj vegánske Nigiri, Maki a Temaki sushi, vegetariánske/vegánske šaláty (kimchi) predjedlá (harumaki) a polievky (miso)
Zobraziť podrobnosti
Svetluška 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Svetluška, Farská 46, 94901 Nitra Reštaurácia s ponukou veganskej polievky, či Goody Foody
Zobraziť podrobnosti
Šalát Bar Kaša 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Šalát Bar Kaša, Cintorínska 9, 811 08 Bratislava, Slovakia Bistro Šalát Bar Kaša s ponukou šalátov a kaší s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Špagetéria SiJa 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Špagetéria SiJa, Mariánske námestie 29/6, Źilina Reštaurácia SiJaponúka domáce semolinové cestoviny s domácou talianskou omáčkou podľa výberu (v ponuke sú vegetariánske aj vegánske), v ponuke je aj polievku
Zobraziť podrobnosti
Taj Mahal 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Taj Mahal, Hlavná 121/5, 040 01 Košice Indická reštaurácia Taj Mahal v historickom centre Košíc ponúkajúca tradičné ázijské pokrmy v rastlinnom prevedení.
Zobraziť podrobnosti
Tasty Donuts & Coffee - Central 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Central, Metodova 6, Bratislava Šiškáreň Tasty Donuts & Coffee ponúka na výber niekoľko vegánskych donutov.
Zobraziť podrobnosti
Tasty Donuts & Coffee – Bory Mall 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Bory Mall, 841 06 Bratislava-Lamač Šiškáreň Tasty Donuts & Coffee ponúka na výber niekoľko vegánskych donutov.
Zobraziť podrobnosti
Taverna 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Taverna, Námestie Slobody 16, Piestany Grécka reštaurácia Taverna ponúka v Piešťanoch, okrem bežnej ponuky, aj hummus a falafel.
Zobraziť podrobnosti
The Corner Deli 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami The Corner Deli, Fresh Market, Rožňavská 1, Bratislava The Corner Deli sú lahôdky s ponukou vegánskych možností na prvom poschodí Fresh Marketu.
Zobraziť podrobnosti
Tulsi 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Tulsi, Radničné námestie 13, 969 01 Banská Štiavnica Reštaurácia a čajovňa Tulsi ponúka denné menu s vegetariánskou a občas vegánskou alternatívou a niekoľko vegánskych jedál na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
Urban Bistro 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Urban Bistro, Michalská 5, 81103 Bratislava, Slovakia Urban bistro ponúka pestrú ponuku káv a jednoduchých jedál na objednávku, s vegánskymi možnosťami a rastlinnými mliekami.
Zobraziť podrobnosti
Via Grande 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Via Grande, JILEMNICKÉHO 47, 03601 Martin, Slovakia Pizzeria, ktorá má v ponuke aj 4 vegánske pizze a niekoľko vegetariánskych. Pre vegetariánov sú vhodné aj niektoré cestoviny, rizotá a šaláty.
Zobraziť podrobnosti
Wagamama 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Wagamama, Eurovea, Pribinova 8, Bratislava Medzinárodná sieť ázijských reštaurácií Wagamama v Bratislave ponúka viacero vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Will Salas 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Will Salas, Seberíniho 1, 821 03, Bratislava 2 Šalátový bar s ponukou denného menu s polievkou, prevažne s vegánskymi možnosťami a jedlami na objednávku.
Zobraziť podrobnosti
Yakuza Sushi 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Yakuza Sushi, Elektrárenska 2/A, 831 04 Bratislava Yakuza Sushi ponúka niekoľko vegánskych jedál ako žlté či červené kari, ramen, jarné závitky, miso polievka a sushi.
Zobraziť podrobnosti
Zdravíčko 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Zdravíčko, OC Freshmarket, Rožnavská 1A, 831 04 Bratislava Makrobiotická jedáleň Zdravíčko sídliaca v Ružinove. V ponuke možno nájsť aj vegánske jedlá.
Zobraziť podrobnosti
ŽIVA Food 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami ŽIVA Food, Rožnavská 1A, 83104, Bratislava Makrobiotické bistro ŽIVA food v tržnici Fresh Market, s ponukou aj vegánskych jedál.
Zobraziť podrobnosti
Fresh Garden – Eurovea 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Eurovea, Pribinova 8, 811 09 Bratislava Fast-food Fresh Garden je založený na ponuke šalátov a sendvičov.
Zobraziť podrobnosti
NhaBe vietnamese bistro 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami M. R. Štefanika 22, 3601, Martin Vietnamské bistro s vegan možnosťami ako: Vegan Pho Chay, Mi Xao Chay, NEM COUN Chay, atď. Pri objednaní treba povedať, že sa jedná o vegan verziu. (kvôli omáčkam).
Zobraziť podrobnosti
Koisushi raw delivery 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Štefánikova trieda 57/22, 94901, Nitra Vegan sushi, raw polievky, hlavné jedlá a dezerty
Zobraziť podrobnosti
Flavoro 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami vysoka 35, 81106, Bratislava Egyptská kuchynňa s obvykle vegánskym denným menu.
Zobraziť podrobnosti
MERIDIANA Bojnice 3) Reštaurácie a bistrá s vegánskymi možnosťami Prievidzská cesta 55, 97101, Prievidza Reštaurácia ponúka počas celého dňa široké možnosti vegánskeho a vegetariánskeho jedla.
Zobraziť podrobnosti
Flora Vita 4) Vegánske obchody a potraviny Flora Vita, Rad L. N. Tolstého 1904/13A, 97101, Prievidza Obchod Flora Vita s vegánskymi potravinami doplnený ponukou mini vegánskeho bistra v Prievidzi.
Zobraziť podrobnosti
Lunter Shop&Bistro 4) Vegánske obchody a potraviny Lunter Shop&Bistro, Kremnička 83, Banská Bystrica Podniková predajňa najväčšieho výrobcu sójových výrobkov na Slovensku s ponukou wrapov, šalátov a čerstvých štiav.
Zobraziť podrobnosti
U Dobrožrúta 4) Vegánske obchody a potraviny U Dobrožrúta, Radlinského 27, 81107 Bratislava, Slovakia Bezobalová predajňa U Dobrožrúta s ponukou vegánskych dezertov
Zobraziť podrobnosti
Vegana - Košice 4) Vegánske obchody a potraviny Vegana - Košice, Puškinova 8, 04001 Košice, Slovakia Vegana je prvá sieť predajní vegánskych potravín na Slovensku. Ponúka široku paletu vegánskych syrov, salám, mliek, jogurtov, sladkostí, či kozmetiky, drogérie a výživových doplnokov.
Zobraziť podrobnosti
Vegana - Račianska 4) Vegánske obchody a potraviny Vegana - Račianska, Račianska 1527/83, 83102 Bratislava, Slovakia Vegana je prvá sieť predajní vegánskych potravín na Slovensku. Ponúka široku paletu vegánskych syrov, salám, mliek, jogurtov, sladkostí, či kozmetiky, drogérie a výživových doplnokov.
Zobraziť podrobnosti
Vegana & Bistro Vienna Gate 4) Vegánske obchody a potraviny Vegana & Bistro Vienna Gate, Kopčianska 10, 85105 Bratislava, Slovakia Nová prevádzka siete vegánskych potravín Vegana & Bistro doplnená o koncept bistra s ponukou denného menu.
Zobraziť podrobnosti
Zelená špajza 4) Vegánske obchody a potraviny Zelená špajza, Hálkova 1- OD Slimák, 83108 Bratislava, Slovakia Predajňa vegánskych potravín Zelená špajza situovaná v obchodnom dome Slimák v mestskej časti Nové mesto
Zobraziť podrobnosti
Albio 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Albio, Radlinského 10 90101 Malacky Bio potraviny
Zobraziť podrobnosti
Anežka 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Anežka, Alžbetina 18, 04001 Košice Bio potraviny Anežka, kde môžete nájsť nie len organickú kozmetiku, drogériu, potraviny, ale aj rôzne mastičky či tinktúry. Anežka centrum taktiež poskytuje diagnostikovanie podľa tradičnej čínskej medicíny.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Aupark 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Aupark, Einsteinova 18, Bratislava Pekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Central 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami OC Central, Metodova 6, Bratislava Pekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Anker - Westend Gate 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BC WESTEND GATE, Dúbravská cesta 14, Bratislava Pekáreň so širokým výberom vegánskeho pečiva, koláčov, ale aj bagiet, ktoré sú riadne označené.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Central 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Astevia – Central, Metodova 6, 821 08 Bratislava Bioobchod Astevia Central so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Herlianska 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Astevia – Herlianska, Herlianska 45, 821 02 Bratislava Bioobchod Astevia Herlianska so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Retro 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Astevia – Retro, Nevädzová 6, 821 02 Bratislava Bioobchod Astevia Retro so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Senec 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Astevia – Senec, Mierové nám. 7, 903 01 SENEC Bioobchod Astevia Senec so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia – Trnava 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Trojičné námestie 9, 917 01, Trnava Bioobchod Astevia Trnava so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Astevia Fresh – Lamač 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Astevia Fresh – Lamač, Lamačská Cesta 1/C, Bratislava Bioobchod Astevia Fresh Lamač so širokou ponukou obilinín, múk, rastlinných mliek, syrov, salámov, ale aj ochucovadiel.
Zobraziť podrobnosti
Baylee 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Baylee, Považská 40/A, 040 11 Košice Bioobchod Baylee pri OC Galéria ponúka potraviny, kozmetické výrobky a výživové doplnky.
Zobraziť podrobnosti
Bezlepku & zdravá výživa 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Bezlepku & zdravá výživa, Na Sihoti 1168, 026 01 Dolný Kubín Obchod v centre mesta so zdravými potravinami
Zobraziť podrobnosti
BioCentral 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BioCentral, Hlavná 8, 04001 Košice, Slovakia Rodinný podnik BioCentral ponúkajúci lokálne, zdravé a kvalitné potraviny.
Zobraziť podrobnosti
Biolive Dúbravka 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biolive Dúbravka, M. Sch. Trnavského 4, 84101, Bratislava Bioobchod Biolive s vegánskymi možnosťami v mestskej časti Dúbravka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Bratislava – BIO obchod a deli 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark AUPARK Bratislava – BIO obchod a deli, Einsteinova 18, 851 01, Bratislava Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Košice – BIO obchod 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark AUPARK Košice – BIO obchod, Námestie osloboditeľov, 040 01, Košice Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AUPARK Žilina 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark AUPARK Žilina, Veľká okružná 59A, 010 01, Žilina Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark AVION Bratislava 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark AVION Bratislava, Ivanská cesta 16, 821 04, Bratislava Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark BORY MALL Bratislava 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark BORY MALL Bratislava, Lamač 6780, 841 03, Bratislava Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark FORUM Poprad 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark FORUM Poprad, Námestie Sv. Egídia 3290/124, 05801, Poprad Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopark POLUS Bratislava 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopark POLUS Bratislava, Vajnorská 100, 831 04, Bratislava Sieť bioobchodov Biopark s ponukou vegánskych potravín ako tofu, tempeh, rastlinné jogurty, či rastlinné mlieka.
Zobraziť podrobnosti
Biopotraviny RAJ 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Biopotraviny RAJ, Komenského 3, 04001 Košice Bioobchod Raj ponúkajúci okrem potravín zdravej výživy, aj kozmetiku, ekodrogériu, liečebné prostriedky, kuchynské prostriedky a mnohé ďalšie.
Zobraziť podrobnosti
BioSalus 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BioSalus, Hviezdoslavova 142/7, 911 01 Trenčín Bioobchod Biosalus ponúka okrem bežného sortimentu aj výber rastlinných nátierok a mliek.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo - centrum 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BioŠujo - centrum, M. R. Štefánika 1022/22, 036 01 Martin Bioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo - Kocka 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Zvolenská 4011/29, Martin 036 01 Bioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BioŠujo – Kohútova 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BioŠujo – Kohútova, Kohútová 1/65, Martin Bioobchod zameraný na biopotraviny, zdravú a špeciálnu výživu, makrobiotickú stravu, ekodrogériu, ekokozmetiku a ekoodevy.
Zobraziť podrobnosti
BIOtrend – Atrium OPTIMA 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BIOtrend – Atrium OPTIMA, OC Optima, Moldavská cesta 32, 04011 Košice Biopotraviny BIOTrend v OC Optima, v pasáži, kde môžete nájsť BIO potraviny a EKO drogériu, ktorú si môžete načapovať do vlastných nádob.
Zobraziť podrobnosti
BIOtrend – Hlavná 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami BIOtrend – Hlavná, Hlavná 25, 04001 Košice, Slovakia Bioobchod Biotrend na Hlavnej ulici, v podchode, kde môžete nájsť BIO potraviny, EKO drogériu ale aj si objednať čerstvé bezlepkové, domáce pečivo, ale aj doniesť PET vrchnáčiky pre psíky do útulku.
Zobraziť podrobnosti
Celiashop 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Kuzmányho 55, 04001 Košice Malý obchod Celiashop zameraný primárne na bezlepkové potrviny a poradenstvo, ale nájdu sa tam aj vegánske potraviny či čerstvé pečivo.
Zobraziť podrobnosti
Krajina Zdravia 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Krajina Zdravia, Prostejovská 33, 080 01 Prešov Obchod so zdravou vživou a veganskými možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
NanaCelia 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami NanaCelia, Pribinova 44/8, 901 01 Malacky Kamenná predajňa nternetového obchod s potravinami bez lepku, mlieka, sóje, či vajec.
Zobraziť podrobnosti
Planet Life 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Planet Life, M. R. Štefánika 29, 01001 Žilina Obchod so zdravou výživou Planet Life s ponukou vegánskych potravín (tofu, tempeh, veg syry, rastlinné jogurty a mlieka, ...)
Zobraziť podrobnosti
SanusVita 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami SanusVita, Antona Bernoláka 19, 01001 Žilina Obchod so zdravou výživou SanusVita s ponukou vegánskych potravín (tofu, tempeh, natto, veg syry, rastlinné jogurty a mlieka, ...) a prírodnou vegánskou kozmetikou
Zobraziť podrobnosti
Sklizeno 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Sklizeno, Suché mýto 6, 811 03 Bratislava, Slovakia Bioobchod Sklizeno so zdravými potravinami s ponukou vegánskych možností
Zobraziť podrobnosti
Slnečnica 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Slnečnica, Kvačalova 49, 82108 Bratislava, Slovakia Bioobchod Slnečnica s vegánskymi možnosťami.
Zobraziť podrobnosti
Svet Chuti 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Svet Chuti, ul. Slovenskej jednoty 19, 040 02 Košice, Slovakia Svet chutí ponúka výberové potraviny z Orientu, Ázie, Mexika, Balkánu, Francúzska, Grécka, Talianska, Slovenska, Čiech ale aj tradičné výrobky zdravej výživy a biopotraviny.
Zobraziť podrobnosti
TT Racio 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami TT Racio, Spojová 19, 974 01 Banská Bystrica Bioobchod TT Racio ponúka okrem iného výber rastlinných mliek a nátierok.
Zobraziť podrobnosti
Vega Bio 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Vega Bio, Grösslingová 2529/20, 811 09 Bratislava Obchod so zdravou výživou v centre mesta.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Búdkova 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami YEME - Búdkova, Búdková 3992/39, Bratislava Slovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Nové mesto 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami YEME - Nové mesto, Tomášikova 46/A, 831 04 Bratislava Slovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
YEME - Panorama City 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Landererova 6068/1, Bratislava Slovenská sieť supermarketov s ponukou prémiových potravín a širokým výberom vegánskych potravín.
Zobraziť podrobnosti
Zdravo Chutne 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Zdravo Chutne, Vietnamská 53, 821 04 Bratislava Obchod s vegánskymi možnosťami doplnený o ponuku menšieho bistra.
Zobraziť podrobnosti
Zrnko 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Zrnko, Mariánska 9, Bratislava Biopotraviny Zrnko ponúkajú okrem bežného sortimentu bioobchodov aj vegánske potraviny.
Zobraziť podrobnosti
obchodBIO 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Mierová 64/2, 6601, Humenné obchodBIO - predajňa so širokou ponukou vegánskych výrobkov.
Zobraziť podrobnosti
BIOpohoda 5) Obchody a potraviny s vegánskymi možnosťami Samuela Nováka 1765/10, 2601, Dolný Kubín Bioobchod v Dolnom Kubíne.
Zobraziť podrobnosti
Blind Pig 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Blind Pig, Žižkova 1, 811 02 Bratislava Bar so širokou ponukou miešaných nápojov vrátane vegánskych miešaných nápojov z aquafaby.
Zobraziť podrobnosti
Cafe Gusto - Žilina Vegan Raw GlutenFree Bio 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Cafe Gusto - Žilina Vegan Raw GlutenFree Bio, M. R. Štefánika 29, 010 01 Žilina Kaviareň blízko autobusovej stanice s ponukou kávy, smoothie, zdravých raňajok, dezertov, predpripravených šalátov a sendvičov (všetko zväčša v bio kvalite)
Zobraziť podrobnosti
Concept Coffee Roasters 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Concept Coffee Roasters, Námestie Juraja Murgaša 3, 92101 Piešťany Kaviareň špecializovaná na praženie kávy. RAW koláče sú pripravované so zreteľom na vegánske stravovanie, bez lepku, laktózy, vajec a cukru.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Avra Kehdabra 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Čajovňa Avra Kehdabra, Grösslingová 49, 81109 Bratislava, Slovakia Literárna čajovňa Avra Kehdabra sídli v prostredí Starého mesta na Grosslingovej ulici.
Zobraziť podrobnosti
Čajovňa Slnovrat 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Čajovňa Slnovrat, Javorová 38, Piešťany Čajovňa s jednoduchým bezmäsitým jedlom
Zobraziť podrobnosti
FACH juice bar 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami FACH juice bar, Ventúrska 10, Bratislava Ďžúsový bar Fach ponúka okrem čerstvých štiav aj niekoľko vegánskych pokrmov a iných špecialít.
Zobraziť podrobnosti
Schöndorf Bio Cafe 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Schöndorf Bio Cafe, Obchodná ulica 48, 81106 Bratislava, Slovakia Kaviareň Schöndorf Bio Cafe s ponukou rastlinných mliek a vegánskych dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Mareeja 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami Centrum 3/5, 1701, Považská Bystrica Vegan/raw kaviareň s ponukou raw raňajok, šalátov, koláčov, smoothie…
Zobraziť podrobnosti
Shanti Art Cafe 6) Kaviarne a čajovne s vegánskymi možnosťami SNP 83, 96501, Žiar nad Hronom Kaviareň a pražiareň svetových káv.
Zobraziť podrobnosti
Arthur Ice Cream 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Arthur Ice Cream, Laurínska 2, Bratislava Zmrzlináreň Arthur Ice Cream má v ponuke aj vegánsku zmrzlinu a sorbety, vrátane možnosti vegánskeho kornútku.
Zobraziť podrobnosti
i Nonni Cremeria 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami i Nonni Cremeria, Laurinská 5, 811 01 Bratislava Zmrzlnáreň i nonni cremeria ponúka výber vegánskej zmrzliny.
Zobraziť podrobnosti
KOUN 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami KOUN, Paulínyho 1, Bratislava Zmrzlináreň KOUN ponúka špecifické zmrzliny s výberom vegánskych možností.
Zobraziť podrobnosti
Luculus Ice Saloon 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Luculus Ice Saloon, Hviezdoslavovo námestie 173/16, 81102, Bratislava Talianska cukráreň Luculus Ice Saloon s priebežne obmieňanou ponukou vegánskych zmrzlín a sorbetov
Zobraziť podrobnosti
Marinela - Gelato Artigianale 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Marinela - Gelato Artigianale, Blumentálska 2731/6, 811 07, Bratislava Predajňa vlastných vegánskych nanukov Marinela vyrábaných z čerstvých ovocných štiav.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Banská Bystrica 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Moja Srdcovka - Banská Bystrica, Námestie SNP. 22, 974 01, Banská Bystrica Zmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Lučenec 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Moja Srdcovka - Lučenec, T.G. Masaryka 350/16, 984 01 Lučenec Zmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Moja Srdcovka - Lučenec - OC GALERIA 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami OC GALÉRIA, 984 01 Lučenec Zmrzlináreň vyrábajúa zmrliznu tradičnou metódou, s ponukou vegánskej zmrzliny a sorbetov.
Zobraziť podrobnosti
Monalisa 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Monalisa, Námestie Slobody 17, 92101, Piešťany Výroba tradičnej zmrzliny s ponukou vegánskych sorbetov
Zobraziť podrobnosti
Scoop 7) Zmrzliny a nanuky s vegánskymi možnosťami Scoop, Sládkovičova 2, 010 01 Žilina Zmrzlináreň v centre mesta s ponukou gelato a sorbetov z kvalitných surovín a ručne robených prísad podľa vlastnej receptúry.
Zobraziť podrobnosti
Plantáž 8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťami Plantáž, I. kolónia 54, 03601 Martin, Slovakia Vegánska donášková služba Plantáž ponúka každý pracovný deň donášku vegánskych obedových menu.
Zobraziť podrobnosti
Sushi Mushi donášková služba 8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťami Sushi Mushi donášková služba, Pečnianska 6, 851 01 Bratislava Sushi Mushi donášková služba ponúka viacero variant vegánskeho sushi, ale aj polievok, prejdedál a dezertov.
Zobraziť podrobnosti
Vegoš 8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťami Vegoš, Duklianskych hrdinov 47, 90101 Malacky Donášková služba dobrého, chutného a zdravého vegánskeho jedla v Malackách
Zobraziť podrobnosti
Zdravá Pizza 8) Donáškové služby s vegánskymi možnosťami Zdravá Pizza, Kysucká 16, Košice V Malbo caffé okrem hudobného zážitku môžete zažiť aj gastronomický a to vo forme vegánskej, vegetariánskej či bezlepkovej pizze a cestovín.
Zobraziť podrobnosti
Prevádzka
Vegánska mapa Slovenska
Návštevnícke hodnotenie
4 based on 10 votes
Typ ponuky
Vegánska mapa Slovenska
Názov
OZ VEGÁNSKE HODY,
Belinského 10,Bratislava,85101,
Telephone No.+421 944 155 371
Popis
Vegánska mapa Slovenska vám pomôže nájsť vegánske či vegetariánske jedlá, obchody, kaviarne, zmrzlinárne či donáškové služby, presne tam kde sa práve nachádzate.