Vegánsky deň v uliciach sa blíži, pozrite sa, kde nakúpite za polovicu

Naše oslavy Vegánskeho dňa sa nezadržateľne blížia a s nimi aj 50% zľavy na vybrané vegánske jedlá a výrobky v zapojených reštauráciach a obchodoch, ktoré si budete môcť vychutnať už v pondelok 2. novembra.

Vo všetkých zúčastnených prevádzkach na vás budú počas pondelka 2. novembra čakať vybrané lahodné vegánske jedlá, potraviny či výrobky s 50% zľavou. Tieto jedlá a výrobky neobsahujú žiadne zložky živočíšneho pôvodu, ako mäso, mlieko, vajcia či med. Sú tak ohľaduplné voči zvieratám a zároveň aj zodpovednejšie voči životnému prostrediu.Viac informácií o dôvodoch, prečo si zvoliť ohľaduplné a udržateľné jedlá a výrobky sa môžete dozvedieť napríklad o deň skôr, 1. novembra, v priestoroch A4 v Bratislave na oslavách Vegánskeho dňa v A4.

Určite ale nezabudnite zobrať na vegánsky obed či večeru, svojich priateľov, kolegov či rodinu! Ponuka platí len 2. novembra a len do vyčerpania zásob!

Zapojených reštaurácií a obchodov stále pribúda a aby sme vám oslavy Vegánskeho dňa čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás praktickú vegánsku mapu, na ktorej nájdete všetky zapojené reštaurácie a obchody. Pri jednotlivých značkách na mape nájdete aj informácie o ponuke jednotlivých reštaurácií a obchodov a samozrejme aj o cene a čase a otváracích hodinách. Značky na mape si môžete dokonca aj filtrovať podľa druhov prevádzky, prípadne si ich môžete prehliadať v tabuľke nižšie. Mapu budeme priebežne aktualizovať.

Chcete vidieť na vegánskej mape aj svoju prevádzku? Zaregistrujte sa ešte dnes!

Facebook udalosť

No results found in this location. Please try again.

Názov Kategória Adresa Popis

Komentáre

komentáre

Pridaj komentár