Vegánsky deň s 50% zľavami

Vegánsky deň s 50% zľavami je po minuloročnom úspechu opäť tu! Už v stredu 2. novembra sa tak po celom Slovensku môžete tešiť na vybrané vegánske špeciality za polovičné ceny!

Zapojiť sa môžu reštaurácie, obchody, ale aj kaviarne, čajovne, či e-shopy, a akcia platí počas celého dňa. Všetky zapojené prevádzky nájdete aj s ich ponukou a cenami na našej prehľadnej Vegánskej mape Slovenska. Stačí len kliknúť, vybrať si, a v stredu 2. novembra vyraziť do ulíc loviť vegánske lahôdky!

Akciová ponuka platí len počas stredy 2. novembra na uvedených prevádzkach/eshopoch v uvedenom čase a na uvedené produkty. Pod vegánskou mapou nájdete aj kompletný zoznam prevádzok a na samotnej mape si môžete jednotlivé druhy prevádzok aj filtrovať.

Aktuality týkajúce sa podujatia môžete sledovať na našej Facebookovej udalosti. V prípade, že by ste na ktorejkoľvek prevádzke narazili na problémy spojené s ponukou, neváhajte nás kontaktovať na info@veganskehody.sk

Ak vás naša ponuka oslovila, pridajte sa k našim podporovateľom a podporovateľkám, vďaka ktorým môžeme takéto akcie organizovať pravidelne!

Zoznam zapojených prevádzok priebežne aktualizujeme.

Mediálnym partnerom podujatia je Rádio_FM. Mapu Vegánskeho dňa môžeme realizovať vďaka http://www.wpgmaps.com/

Filter by