Premietanie What The Health v košickom kine Úsmev – 14.5.

What The Health

Pripravili sme pre vás ďalšie z premietaní dokumentárnych filmov v Košiciach. Tentokrát sa zameriame na zdravotné aspekty stravovania v novom filme z dielne tvorcov filmu Cowspiracy s názvom What The Health.

What The Health, je prelomovým filmovým pokračovaním od tvorcov oceňovaného dokumentárneho filmu Cowspiracy. Film sleduje neohrozeného filmára Kipa Andersena ako odhaľuje tajomstvo k odhaľovaniu a dokonca aj odvracaniu chronických ochorení – a vyšetruje, prečo popredné zdravotné organizácie krajiny nechcú, aby sme sa o tom dozvedeli. Pri ochoreniach srdca a rakovine ako popredných príčinách smrti v Spojených štátoch, a cukrovke s najvyšším výskytom v histórii, odhaľuje tento film zrejme najväčšie zdravotnícke tajomstvo našej doby. S pomocou lekárov/ok, výskumníkov/čok, ochrancov/kyniek spotrebiteľov/iek, What The Health odhaľuje spolčovanie a korupciu vo vláde a veľkých biznisoch, ktoré nás stoja trilióny dolárov v zdravotnej starostlivosti a udržujú nás chorých.

Pridajte sa ku Kipovi zatiaľ čo vyhľadáva popredné americké neziskové organizácie s najvyššou mierou dôvery, aby zistil prečo tieto skupiny ostávajú ticho, napriek rastúcemu množstvu dôkazov. Publikum bude šokované keď sa dozvie o vnútorných rolách farmaceutických firiem, poľnohospodárskych firiem, a firiem produkujúcich spracované mäsové výrobky, v téme zdravia krajiny, obzvlášť pri najzraniteľnejších komunitách, a budú jasať nad premenou a pozviechaním sa tých, čo vzali svoje životy do vlastných rúk.

What The Health je prekvapujúci, miestami na popukanie zábavný, investigatívny dokumentárny film, ktorý otvorí oči každému človeku, ktorého zaujíma verejné zdravie a to, ako naň vplýva veľký biznis.

Košické premietanie bude prebiehať v nedeľu 14.5. v kine Úsmev na Kasárenskom námestí 1. Tradične pre vás zabezpečíme slovenské titulky, benefičné vegánske občerstvenie a benefičné tričká a predmety. Vstup na podujatie je voľný, avšak budeme vďační za každú podporu.

FACEBOOKOVÁ UDALOSŤ

Novinkou je možnosť zarezervovať si miesto a mať tak istotu, že sa vám ujde miesto na sedenie. Registrácia je bezplatná a viete ju zrealizovať priamo na našej stránke vo formulári nižšie.

Rezervácia miesta na premietanie filmu What The Health v Košiciach 14.5.

Registráciou v našom formulári si zabezpečíte miesto na sedenie na premietanie filmu What The Helath v košickom kine Úsmev, dňa 14.5. od 19:00. Rezervácia konkrétnych miest nie je možná. Nie je potrebné mať so sebou žiadne potvrdenie. Je však nevyhnutné, aby ste údaje vyplnili kompletne a správne, aby sme Vás vedeli pri vstupe jasne identifikovať. Ďakujeme!

Odoslaním registrácie zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely OZ VEGÁNSKE HODY v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a so zasielaním noviniek.

Komentáre

komentáre

Z odberu noviniek sa môžte kedykoľvek odhlásiť.
Zavrieť