Pomôž Vegánskym hodom rásť do ďalších miest!

Vegánske hody 2017

Ako iste viete, Vegánske hody sa tento rok rozrastajú okrem Bratislavy aj do Košíc a do Žiliny. Zrealizovať trojo Vegánskych hodov je pre nás veľkou výzvou a práve preto potrebujeme vašu pomoc.

Ľudské stravovanie dnes patrí k hlavným príčinám klimatických zmien a každý rok pripraví o život desiatky miliárd takzvaných hospodárskych zvierat. My sme sa to rozhodli zmeniť. Preto ľuďom ukazujeme, že udržateľné a ohľaduplné stravovanie môže byť naozaj chutné.

Vegánske hody už deviaty rok približujú tisíckam ľudí jednoduchosť udržateľného a ohľaduplného stravovania. Pravidelne ľuďom prinášame desiatky obchodov a reštaurácií s ponukou jedál bez živočíšnych výrobkov. Každoročne dávame priestor kuchárskym talentom a pomáhame im naštartovať svoje vegánske podnikanie. Rozmach vegánstva, ktorým si za nášho pôsobenia prešla Bratislava, teraz chceme zopakovať aj v ďalších slovenských mestách.

Nový začiatok v Košiciach a Žiline nebude ľahký, preto sa na teba obraciame s prosbou o pomoc. S tvojou podporou dokážeme priniesť skutočnú zmenu pre zvieratá a zreálniť šancu na zastavenie klimatických zmien. Staň sa súčasťou tejto zmeny ešte dnes a podpor náš projekt na StartLabe!

Jem pre lepší svet

Komentáre

komentáre